"Вчитель-звір", або "Давайте кинемо камінь" - Форум
Форма входу
Наше опитування
Хабарництво в освіті ...
Всього відповідей: 1286
Друзі сайту
Інформатика у 12-річній школі
Видавництво «Шкільний світ» Видавництво «Шкільний світ»

Кращі сайти Рунетa
Рейтинг освітніх сайтів
Телепрограми
Пошукові сервери
Пошук однокласників
Світова бібліотека
МОН України
Сервіси для сайта
Інформери
Довідка фірм і сайтів України
Статистика
Міні-чат
200
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 580

Субота, 03.12.2016, 21:45

Незареєстровані гості можуть тільки переглядати повідомлення форуму.
     Щоб мати змогу приймати участь в обговоренні теми, потрібно зареєструватися.
     Для тих, хто робить це вперше, натисніть Потрібна допомога.
Останні повідомлення:
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика

[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Навчально-виховний процес у школі » Проблеми школи » "Вчитель-звір", або "Давайте кинемо камінь"
"Вчитель-звір", або "Давайте кинемо камінь"
konsergДата: Неділя, 04.05.2008, 13:07 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 5
Статус: Offline
Майже кожного дня в засобах масової інформації з’являються повідомлення про антипедагогічні негідні вчинки вчителів. На шпальтах газет, з екранів телевізорів зі смаком описується, як десь вчитель когось вдарив, десь просто когось "послав", щось ще зробив таке, що стає справді моторошно. І дійсно, ці дії викликають осуд.
І зі сторони насправді це виглядає ганебно. І гнати таких треба зі школи, щоб не калічили підростаюче покоління, яке з світлими намірами іде зранку, а дехто -- в обід, або, коли зможе встати після нічних "подвигів" у барі, або… Мабуть я старію, коли про нашу чудову молодь так почав говорити. Отже, чудова молодь іде до школи, де прагне отримати якісні знання.

konsergДата: Неділя, 04.05.2008, 13:07 | Повідомлення # 2
Admin
А чи справді ситуація така вже зрозуміло-однобока? Чи дійсно вчитель такий уже "бандит і злодій в окулярах"? Ось знову вкотре прочитав в газеті про те, як учитель вдарив учня. Учителя, якому до пенсії залишилось 2 місяці вигнали зі школи, лишили, можна сказати, всього. А з сторінки газети на мене спідлоба дивиться такий собі юнак, який… Хоча, знову, про що це я? За зовнішнім виглядом судити про людину не можна. І праві будуть ті, хто першим "кине в мене камінь" і з блиском в очах гнівно засудить мої слова. Як можна так про наше підростаюче майбутнє?! Як ти посмів так паплюжити наше …. А я відповім просто: пройдіть ввечері парком, ну хоча б в центрі міста чи села. Я не закликаю вас, боронь Боже, зайти в бар чи на дискотеку після 12 години ночі, коли по-ідеї, учні-старшокласники, вивчивши уроки, повинні спати, щоб зранку, з новими силами, … (і так далі в цьому ж дусі).

Я, ні в якому разі не підтримуючи такі, м’яко кажучи, антипедагогічні дії, які насправді (в цьому я твердо переконаний) заслуговують на осуд, просто прошу поміркувати над тим, а що може вчитель протиставити хамству дитини, яка часто вища на голову за вчителя? (ростом, а не в розумовому плані). Ніде правди діти, це ж учень може "послати" вчителя подалі, якщо не сказати про ще більш страшні речі. І посилає! І робить підлості. І знає, що відповісти йому на це ніхто з старших у школі не має права! (А як відповість, то … (читай спочатку).
Чи має? А як? Це можна впливати на тих, хто має совість, хто від нас залежний (наприклад, наші власні діти). Можна якось достукуватися до серця і знаходити порозуміння з тими, хто справді цього прагне. А якщо совість, доброта, людяність для цієї дитини – це нереальні поняття, якісь незрозумілі слова?

Добре, що таких дітей небагато. Поки що. З кожним роком їх стає все більше.

В мене більше десятка знайомих вчителів, які з різних обставин пішли зі школи працювати в іншу сферу. Іноді, коли я зустрічаюся з ними, перше моє питання до них таке "Хочеться повернутися назад в школу?" Жоден з них не відповів, що хочеться. Жоден! А знаєте чому? Та всі без винятку вони відповіли, що відчули себе Людиною. Це на другому-третьому місці вони казали про матеріальне незабезпечення вчителя. А на першому місці всі поставили відчуття неприниженості, яке їх переслідувало в школі, насамперед від безвиході, від неможливості знайти правильний, єдино вірний вихід із становища.

Тому я пропоную розглянути ситуацію, коли учитель втрачає контроль над своїми діями: що є джерелом такої поведінки, подразником? І чи дійсно завжди він винен в своїх діях та гідний осуду? Хотілося б, щоб свої думки Ви починали словами "Особисто я в такій ситуації діяв би так: …"

kinguaДата: Неділя, 25.05.2008, 10:35 | Повідомлення # 3
Група: Видалені

Те ще вчителы еволюуыонують це факт, на даний момент все менше людей вчать за призовом душі, а для інших це просто тягар та постійні нерви які вони врешті решт виплескують на учнів
Але й учні змінились з приходом масонів на наші землі віра та мораль переходить далеко назад cry

SergДата: Понеділок, 26.05.2008, 11:51 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Модераторы
Репутація: 1
Для kingua

Може потрібно переставити місцями причини: спочатку погана поведінка учнів, а потім, як наслідом, реакція вчителів.

kinguaДата: Понеділок, 26.05.2008, 20:58 | Повідомлення # 5
Група: Видалені

та ні Serg
потрібно шукати корінь проблеми а він зназодиться в суспільстві грошах вірі

skaerДата: Середа, 28.05.2008, 06:52 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
ОФФТОП
-----------
"летіла лопата та упала в болото - яка зарплата така і робота"
я вважаю, яка робота така і зарплата!
і ще, цитата "Каждому по потребностях, от каждого по способностях". Просто думка wink

Люблю любить, спешу хотеть...

konsergДата: Середа, 28.05.2008, 12:30 | Повідомлення # 7
Admin
Quote (skaer)
яка робота така і зарплата

Мені здається, що багатьом, скільки не плати -- все-одно працювати добре не будуть. Не той менталітет. А з другої сторони, іноді просто не дають добре працювати. Надто багато розвелося "спеціалістів". Відомо, що як правильно лікувати та виховувати (вчити) знають і уміють виключно всі. smile

konsergДата: Середа, 28.05.2008, 12:32 | Повідомлення # 8
Admin
Quote (kingua)
потрібно шукати корінь проблеми а він зназодиться в суспільстві грошах вірі

Насамперед, потрібно починати кожному із себе. Наприклад, якщо можеш спокійно кинути папірець на вулиці прямо під ноги, то чому тоді обурюєшся, що така погана екологія навколо? Усі приносимо в цей світ щось своє. Починати потрібно із себе.

Mike0229Дата: Неділя, 26.04.2009, 12:47 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Розпочав із себе і що далі. натикаєшся на стіну непорозуміння або доводиться забути про свої намагання навчити.
Моя думка потрібно прибрати різницю між вузами та школою.
або школу зробити платною або у ВУЗах прибрати платне навчання і за хабарництво садити на довгий період...

konsergДата: Неділя, 26.04.2009, 13:01 | Повідомлення # 10
Admin
Цілком підтримую вашу думку: просто необхідно відмінити платне навчання і дати змогу поступати в ВУЗи, якщо середній бал в школі за 5-11 класи буде не менше 10. Тоді діти і їх батьки нарешті зрозуміють, що потрібно вчитися. Інвестиції в знання завжди приносять прибуток державі. А якщо перетворити навчання в підприємство, що приносить прибуток (як зараз), то і маємо те що маємо. Я, наприклад, боюся йти на прийом до молодого лікаря, знаючи, яким чином він міг отримати свій диплом.

А про те, що потрібно починати з себе, то це ж ясно, що саме так і потрібно робити. Хоча б тому, що матимеш моральне право обурюватися несправедливістю, корупцією, тупістю, свинством, розгільдяйством, некомпетентністю, ... (цей ряд кожен може продовжити сам)

gordanaДата: Середа, 12.08.2009, 11:27 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: VIP група
Репутація: 1
У нас, майже, як росіян, щоб не робили виходить Калашников, а у нас- дуля, якщо не сказати грубіше. Приклад-цьогорічна вступна кампанія. Абітурієнти з височенними балами або на платний, або в третьосортні вузи. Супер!!! Маю яскраві приклади серед своїх учнів.

dana

Форум » Навчально-виховний процес у школі » Проблеми школи » "Вчитель-звір", або "Давайте кинемо камінь"
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright KonSerg© 2016