Ремонт школи - Сторінка 2 - Форум
Форма входу
Наше опитування
Хабарництво в освіті ...
Всього відповідей: 1286
Друзі сайту
Інформатика у 12-річній школі
Видавництво «Шкільний світ» Видавництво «Шкільний світ»

Кращі сайти Рунетa
Рейтинг освітніх сайтів
Телепрограми
Пошукові сервери
Пошук однокласників
Світова бібліотека
МОН України
Сервіси для сайта
Інформери
Довідка фірм і сайтів України
Статистика
Міні-чат
200
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 580

П'ятниця, 09.12.2016, 13:34

Незареєстровані гості можуть тільки переглядати повідомлення форуму.
     Щоб мати змогу приймати участь в обговоренні теми, потрібно зареєструватися.
     Для тих, хто робить це вперше, натисніть Потрібна допомога.
Останні повідомлення:
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика

[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 3«123»
Форум » Навчально-виховний процес у школі » Проблеми школи » Ремонт школи (Чиї це проблеми?)
Ремонт школи
хотинаДата: П'ятниця, 27.11.2009, 17:22 | Повідомлення # 16
Сержант
Група: VIP група
Репутація: 0
Статус: Offline
Інша справа!! А у нас сьогодні наша директор перевіряла у 10 вчителів поурочні плани, починаючи з 1 вересня,щоб сходились із числами у календарному плануванні.Уявляєте!!!І ніхто не протестував,добровільно йшли на плаху,як зомбі.Це що: у директора маразм, чи у вчителів збільшилась кількість хромосом?
Ні...Вчитель - це діагноз.

konsergДата: Субота, 28.11.2009, 18:48 | Повідомлення # 17
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 5
Quote (хотина)
Це що: у директора маразм, чи у вчителів збільшилась кількість хромосом?

Ви не праві. Директор на своєму місці. Адже він сам дає високоефективні уроки, обов'язково на кожен урок пише розгорнуті плани-конспекти уроків, показує на своєму прикладі всім учителям, як виховувати і любити дітей, застосовує передові педагогічні технологій, завжди готовий допомогти своїм колегам (наприклад, підмінити їх на уроці), приймає участь у всіх конкурсах, виставках, запрошує колег на відкриті уроки, де показує свою професійну майстерність, застосовуючи особистісно орієнтований підхід до учнів, займає призові місця на олімпіадах, і т.п. А ви на його фоні просто марнуєте час. Так чому об вас і не почухатися?

хотинаДата: Субота, 28.11.2009, 19:09 | Повідомлення # 18
Сержант
Ви це всерйоз?.Та наш директор читає уроки зараз тільки увечірній школі,ні в яких конкурсах участі не бере, відкритих уроків зроду не давала,призових мість також не займали її учні на олімпіадах. І свої поурочні плани, як взірець, не показувала. Ну мене зараз розірве від сміху!! Точно, ви об мене круто почухалися!!Аж приємно!.Припис, щодо перевірки поурочних планів, напишу пізніше.( Ви мені все більше і більше подобаєтесь).

Анна1506Дата: Неділя, 29.11.2009, 13:04 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Пользователи
Дуже прикро за нас з вами!! Я мушу робити кабінет української мови та літератури за свої кошти, підключаючи свого чоловіка , батька...А чому? Бо треба залишитися на роботі! Ось так ...Бо на твоє місце прийде людина , яка заплатить і ...о

хотинаДата: Неділя, 29.11.2009, 15:38 | Повідомлення # 20
Сержант
Оба-на! Ну це вже ні в які рамки не влазить. Ніколи не думала, що вже до такого доходить!(Я нааівнаая і довєєрчивая...це я про себе)
Я,навпаки, заяву на звільнення написала,(дістали) так не підписали поки атестація школи не пройде у січні.А тоді на всі чотири..Але дзузки.Пройду атестацію і заяви вже не подам.

gordanaДата: Четвер, 03.12.2009, 20:04 | Повідомлення # 21
Лейтенант
Репутація: 1
Ги-ги, оце вже смішно! А хто і де написав скільки часу я маю зберігати конспект? На уроці має бути( правда , дуже би хотілося прочитати нормативні документи стосовно конспекта. Може шановний Konserg викине на сайт)), а після уроку, хоч в туалет на цвях вішай, перепрошую. Якщо вчителі не навчаться відстоювати свої права, То будуть ремонти робити за свої гроші, кабінети обладнувати також за власні кошти, зранку до ночі сидіти в школія. (а оплачують тільки 45 хв.), у законні вихідні сворювати масовість на різних міроприємствах і всі свині, великі і малі будуть чухатися об них.

dana

хотинаДата: Четвер, 03.12.2009, 23:15 | Повідомлення # 22
Сержант
Ну капєц повний! Фінансування державних та комунальних навчальних закладів освіти здійснюється за рахунок коштів відповідних бюджетів, а також додаткових джерел фінансування.Але законодавством не забороняється прийом добровільних грошових внесків, матеріальних цінностей від підприємств, установ, організацій, окремих громадян. Оце вам і приїхали.І захищайся, як зможеш.Щось у мене вже шкура злазить від такого чухання,дівчата.А у вас?

gordanaДата: П'ятниця, 04.12.2009, 18:18 | Повідомлення # 23
Лейтенант
У нас, щоб зняти з себе відповідальність, директор придумав зробити так: кл керівник роздає дітям листочки, де видруковано: я такий то такий, батько такої дитини, добровільно передаю в фонд школи таку то суму. Отак ми минулого і позаминулого року збирали ці гроші, щоб поміняти в школі вікна. Потім управління освіти з високої трибуни відрапортувало,що вікна були замінені за бюджетні кошти. Директорові не продовжили контракт, він не встиг сховати кінці в воду,виявилося, що вікна поставили,такі, що не відповідають сан-гіг. нормам.Потім, коли справу розкрутили, виявилося, що він собі на цьому всьому заробив нехилу копвєчку. Отак.

dana

хотинаДата: П'ятниця, 04.12.2009, 22:20 | Повідомлення # 24
Сержант
А директор живий?

gordanaДата: Субота, 05.12.2009, 11:31 | Повідомлення # 25
Лейтенант
Живий! Просто провів всю операцію через фірму своїх родичів, документи оформлені правильно. Не мені пояснювати Вам що таке "откаты". Зрештою, справу розгрібає новий директор, мабуть, ще не одна "цікавинка" вилізе.

dana

хотинаДата: Субота, 05.12.2009, 13:33 | Повідомлення # 26
Сержант
Ну що ж,від ментальності ніде не дінешся - тільки до влади - і гребти.Ще жодні граблі не гребли від себе.

gordanaДата: Субота, 05.12.2009, 22:30 | Повідомлення # 27
Лейтенант
Напевно, що так. Тількия ніяк не збагну чому на всіх посадах позасідали гребуни. Це що, постсовковий синдром?

dana

хотинаДата: Субота, 05.12.2009, 22:57 | Повідомлення # 28
Сержант
А ми звідти і не виходили.В нашій школі взагалі працюємо на ізмор, бо директор на пенсії вже8 років і так годить начальству, що з копит падаємо.Одні молоді вчителі молодці - години відчитали і араведерчі,бабо.А ми як тягли,так і тягнемо,як бурлаки.Оце виховала, за час правління.

gordanaДата: Неділя, 06.12.2009, 10:21 | Повідомлення # 29
Лейтенант
На це є одна рада- не піддаватися на маніпуляції і ніколи нічого в начальства не просити. Нехай прийдуть і самі попросять. А тоді ви будете диктувати свої умови. Повірте, працює дуже добре.

dana

хотинаДата: Неділя, 06.12.2009, 10:42 | Повідомлення # 30
Сержант
дякую за пораду.Вона і просить часто, але часто і напрягает по полной.Сталін,одним словом.

Форум » Навчально-виховний процес у школі » Проблеми школи » Ремонт школи (Чиї це проблеми?)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

Copyright KonSerg© 2016