Хто захистить вчителя? - Форум
Форма входу
Наше опитування
Хабарництво в освіті ...
Всього відповідей: 1286
Друзі сайту
Інформатика у 12-річній школі
Видавництво «Шкільний світ» Видавництво «Шкільний світ»

Кращі сайти Рунетa
Рейтинг освітніх сайтів
Телепрограми
Пошукові сервери
Пошук однокласників
Світова бібліотека
МОН України
Сервіси для сайта
Інформери
Довідка фірм і сайтів України
Статистика
Міні-чат
200
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 580

Субота, 03.12.2016, 21:40

Незареєстровані гості можуть тільки переглядати повідомлення форуму.
     Щоб мати змогу приймати участь в обговоренні теми, потрібно зареєструватися.
     Для тих, хто робить це вперше, натисніть Потрібна допомога.
Останні повідомлення:
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика

[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Навчально-виховний процес у школі » Проблеми школи » Хто захистить вчителя? (Наша безправність і що з нею робити)
Хто захистить вчителя?
konsergДата: Четвер, 09.04.2009, 22:31 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 5
Статус: Offline
Одне із основних завдань школи - виховати вільну людину, морально-чесну, з високими ідеалами. А кого може виховати "загнаний", майже зовсім безправний учитель? Хіба, не подібного до себе? Згадайте, з яким задоволенням смакуються в пресі іноді (чого гріха таїти) не зовсім правильні вчинки педагогів. Але ще частіше цькують (саме так!) нещасного вчителя за просте бажання людини відстояти свою честь в нерівній (не фізично) боротьбі з дитиною із девіантною (читай свинською, скотською) поведінкою. Хіба не відома давня істина, що безнаказаність розбещує? Хіба не можуть повторити в іншій школі "геройський вчинок", показаний по телевізору? А чи звернули ви увагу, на кого зрештою покладається вся вина? Так, на самого пострадалого! Спеціально не наводжу прикладів, гадаю, що ви самі зможете їх навести немало.
Тому в мене питання: "А чи не настав час бити в звони? Чи завтра не буде пізно?"

ALEKS_SHEДата: Понеділок, 07.12.2009, 11:24 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: VIP група
Репутація: 0
"Одне із основних завдань школи - виховати вільну людину, морально-чесну, з високими ідеалами." А чи потрібно це кому-небудь крім самого вчителя? І як такій дитині жити в нашому суспільстві. Мораль визначає не школа, а наші законодавці. а що вони визначають, ми можемо регулярно бачити на екранах наших телевізорів. І завжди правий той, хто має більше прав. А у вчителя прав у наш час не має ніяких. Тому, виходить, що і захищати нічого.
Раніше нам наголошували: "Ви ж дивіться, нікого й пальцем не займайте". А зараз: "Ви ж дивіться, не на кого й голос не підвищуйте". "Ви завжди будете винуватими". Діти і їх батьки забули про свої обов’язки. Але їм зараз багато розповіли про їх права. А які права у вчителя? Наші інтереси ніхто ніде не представляє і не захищає. І час бити в дзвони вже давно настав. Тільки хто ці дзвони почує?

хотинаДата: Понеділок, 07.12.2009, 17:45 | Повідомлення # 3
Сержант
Ух ти! Класна тема! Давайте дзвонити, бо вже скоро не буде сили і шептати.

gordanaДата: Вівторок, 08.12.2009, 17:20 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Репутація: 1
Наше безправ"я буде до того часу, до поки ми будемо мовчати. Чи хтось насмілиться заперечити директору(уріже години на наступний рік),інспектору( напише після перевірки таку довідку, що в чистій воді не відмиєшся), батькам(пригрозить дитину забрати в іншу школу). Отака історія нашого народу. Коли ти на нараді пробуєш захистити права тих же вчителів, всі сидять , як води в рот на брали, а поза спинами кричать і обирюються. Тому кожен як вміє, так і себе захищає. А за когось кидатися на амбразуру, собі дорожче. Кожна людина повинна вичавити з себе раба. Якщо в душі вчитель раб, то таке і до нього відношення.

dana

хотинаДата: Вівторок, 08.12.2009, 23:48 | Повідомлення # 5
Сержант
А мене завтра в прокуратуру викликають.Планова перевірка ради профілактики правопорушень(Боюсь,до дому не повернусь,посодют)Ну оце як назвати?І права вам і обов"язки, а шмон по-полной.Зразу посадові обов"язки - тиць перед морду ліца і хочеш-не хочеш, їдь.Прощайте,браття!!!(Шютка)

gordanaДата: Середа, 09.12.2009, 18:32 | Повідомлення # 6
Лейтенант
А що, у вас знайшли якісь порушення? Якщо ні, то начхайте на них. Вашу роботу вони зобов"язані самі перевіряти на місці! А у нас фінвідділ шастає. перевіря є роботу гуртків. Ну які гуртки, якщо діти садять в школі 8-9 уроків, предметні олімпіади, конкурс Яцика і т.д. Питання відкритих уроківі виховних заходів не знімається,навчання суботами. Діти сині від перенавантаження.Цікаво- куди накапати?

dana

хотинаДата: Четвер, 10.12.2009, 23:16 | Повідомлення # 7
Сержант
Прокуратуру пережила, але пресинг!!! У нас також по 8 уроків. Нічого нікому доказати не можна....а судьи кто? Мені подобається один вислів: "Лошадь здохла - слезь" Це про нашу освіту.І взагалі...

gordanaДата: П'ятниця, 11.12.2009, 07:19 | Повідомлення # 8
Лейтенант
І по суботах також вчитеся, і канікули зимові і весняні по тижню урізали також? Точно кажете, пора злзати з здохлої кобили!

dana

хотинаДата: П'ятниця, 11.12.2009, 21:33 | Повідомлення # 9
Сержант
По суботах не вчимося,ущільнюємо і канікули врізають,а з понеділка знову масочний режим.Хана.Кобила не тільки здохла,а ще і завонялася.

Олеся26Дата: Субота, 12.12.2009, 16:03 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Пользователи
Одного разу я зловила учня 4 - го класу, який курив на перерві, відібрала сигарети, провела бесіду з хлопчиком і запросила батьків на розмову. Я ж наївна думала, що роблю добре, але виявилося навпаки. Прийшовши до школи, мама учня "наїхала" ( інше слово недоречне ) на мене із звмнуваченнями, що як я посміла відібрати особисту річ її сина і якщо я хочу курити, то хай сама купую собі сигарети, а не відбираю від дитини. Я не повірила своїм вухам ( тепер вже згадую цей інцидент спокійно )!!! Ця мама вважає мене ворогом №1 до сьогоднішнього дня, але ж я хотіла якнайкраще, а вийшло... НІЯКИХ ПРАВ МИ НЕ МАЄМО!
А що би ви зробили, якби зловили уня 4 - го класу, що курить?

gordanaДата: Неділя, 13.12.2009, 15:30 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Ха-ха! мала подібну ситуацію, правда з дічатам з 5го класу. Після того, як пояснила їм. як повинні себе діти поводити в школі і за її межами, а особливо дівчата, батьки цих дівчат написали на мене скаргу, що я дітей морально принижувала і обзивала нецензурними словами(чого і близько не було, бо не мій лексикон).А дівчатка, зловили хлопчика з 7го класу і лізли, перепрошую, йому у штанці. Не знаю , чим би закінчилося, якби на це все не надійшла прибиральниця. А що би ви казали в цій ситуації? wacko wacko wacko

dana

Олеся26Дата: Понеділок, 14.12.2009, 22:52 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Пользователи
gordana, Бачу у Вас так само весело, як і у нас. Залишається тільки побажати терпіння і надії на краще.

gordanaДата: Вівторок, 15.12.2009, 08:58 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Олеся26, краще не буде. У цьому світі все минає, минеться і це. Треба берегти своє здоров"я і свою сім!ю, а на все решту забити великий цвях!!! biggrin

dana

konsergДата: Вівторок, 15.12.2009, 17:24 | Повідомлення # 14
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 5
Quote (Олеся26)
Прийшовши до школи, мама учня "наїхала" ( інше слово недоречне ) на мене із звмнуваченнями

Цікаво, якою була реакція на це адміністрації вашої школи.

Quote (gordana)
а на все решту забити великий цвях!!!

Не згоден. Якщо просто проходити повз такого свинства, то це свинство дуже скоро прийде і до тебе.
Потрібно всім виступати проти таких проявів. Хоча, дивуватися нічого - мораль впала надто низько.

gordanaДата: Вівторок, 15.12.2009, 22:52 | Повідомлення # 15
Лейтенант
Для Konserg Я якраз не пойшла мимо свинства, але адміністрація школи стала на бік батьків, бо вони пригрозили забрати дітей зі школи.(немає дітей немає поділу). У мене просто забрали цей клас, тим самим признавши правоту батьків, а значить схвалили вчинок дітей. Я була в шоці від такої реакції дирекції. Як результат гіпертонічний криз, наслідки якого лікую по сьогоднішній день. В учительському колективі слова "всім " немає, ніхто навіть рота не розкрив, щоб вияснити правду. Тому ще раз кажу: бережіть своє здоров"я. Як би ви не старалися боротися з вітряками, Дон Кіхоти непотрібні НІКОМУ!

dana

Форум » Навчально-виховний процес у школі » Проблеми школи » Хто захистить вчителя? (Наша безправність і що з нею робити)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Copyright KonSerg© 2016