Реклама в нашому житті - Форум
Форма входу
Наше опитування
Хабарництво в освіті ...
Всього відповідей: 1286
Друзі сайту
Інформатика у 12-річній школі
Видавництво «Шкільний світ» Видавництво «Шкільний світ»

Кращі сайти Рунетa
Рейтинг освітніх сайтів
Телепрограми
Пошукові сервери
Пошук однокласників
Світова бібліотека
МОН України
Сервіси для сайта
Інформери
Довідка фірм і сайтів України
Статистика
Міні-чат
200
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 580

Четвер, 08.12.2016, 11:48

Незареєстровані гості можуть тільки переглядати повідомлення форуму.
     Щоб мати змогу приймати участь в обговоренні теми, потрібно зареєструватися.
     Для тих, хто робить це вперше, натисніть Потрібна допомога.
Останні повідомлення:
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика

[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Архів » Розмови ні про що та про все » Реклама в нашому житті
Реклама в нашому житті
SergДата: П'ятниця, 16.05.2008, 11:14 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Модераторы
Репутація: 1
Статус: Offline
Вчора дивився телевізор -- суцільна реклама. Як "жаль", що іноді рекламу пербивають якоюсь передачею. Якщо по-щирості, то іноді попадаються навіть цікава реклама, я б сказав, що має якусь естетичну цінність (не буду рекламувати, яка саме). Але загальне враження -- це ж як треба ненавидіти свій народ, щоб випускати рекламу ніби для суцільних лохів і дебілів! А як же бути з моїми правами споживача? Ну не заказую я рекламу! Не хочу я її дивитися, а мені її просто нав"язують. Скажете: ніхто не заставляє дивитися цей канал -- переключи на інший. Так там також в цей же час подібна реклама. Причому, здогадалися, що люди приглушують звук у цей час, то рекламу демонструють із підвищеним рівнем звуку, щоб все-одно було чути.

Додано (16.05.2008, 11:14)
---------------------------------------------
А куди дивиться спілка захисту споживачів? Чи ці люди не вмикають телевізор?

KsenkaДата: Понеділок, 26.05.2008, 12:52 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Я думаю что реклама это нужное дело, но количество реклам привышает допустимые нормы! Иногда бывают интересные рекламы. Например на канале М1. Рекламу должны создавать люди которые хорошо знают, именно на что будут обращать внимание!

ValeriyДата: Середа, 28.05.2008, 18:04 | Повідомлення # 3
Рядовий
Quote (Ksenka)
Я думаю что реклама это нужное дело

Хороші речі не рекламують!

SergДата: Середа, 28.05.2008, 22:35 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Quote (Valeriy)
Хороші речі не рекламують!

Рекламують, та ще й як! Наприклад, горілку (очі мої її не бачили б), сигарети (ще один вид наркотиків), прокладки (шовковисті, з юбочкою, автоматичні, ...), ... Та хіба ще мало хороших речей?

galanetДата: Четвер, 29.05.2008, 07:50 | Повідомлення # 5
Сержант
Quote (Serg)
Причому, здогадалися, що люди приглушують звук у цей час, то рекламу демонструють із підвищеним рівнем звуку, щоб все-одно було чути.

Цього не знала, а нещодавно прислухалась до телевізора - дійсно, як тільки реклама, то голосніше. wacko

konsergДата: Четвер, 29.05.2008, 11:08 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 5
Для galanet

Придивіться ще на одну хитрість: щоб люди не перемикали канал на іншу програму, вони здогадалися транслювати рекламу відразу в один час по усіх каналах. Перемикаєш, -- а там часто така ж сама реклама, або ще "краща".

До речі, судячи по рекламі, наш народ найбільше хвилює водка та критичні дні. Так що закладає в підсвідомість людей держава? Чи можливо це недержавна справа піклуватися про своїх людей? Я люблю свою Батьківщину, тому мені боляче, що вона мене не зовсім любить і мало поважає.

galanetДата: Четвер, 29.05.2008, 12:27 | Повідомлення # 7
Сержант
Quote (konserg)
Я люблю свою Батьківщину, тому мені боляче, що вона мене не зовсім любить і мало поважає.

Знаєте, нашу державу, Батьківщину творимо ми. І вся біда в тому, що це ми в усьому винні!!!!!
Наш народ дозволяє таке з собою творити, не усвідомлюючи наскільки це негативно впливає на його подальший розвиток. Я теж люблю свою Батьківщину і хочу зробити її кращою, все для цього роблю і буду робити, тому що це моя доля і моє завдання в цьому житті. Я хочу виростити здорових дітей, щоб вони теж плекали і любили свою Батьківщину, щоб всі ми були великим і дружним народом!!!! smile

SergДата: Четвер, 29.05.2008, 13:03 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Колись казали так: "Не питай, що комсомол зробив для тебе. Скажи, що ти зробив для комсомола"
Батьківщину люблять не за щось, а за те, що це Батьківщина. Але гордитися Батьківщиною можна лише за щось.

galanetДата: Вівторок, 16.09.2008, 21:21 | Повідомлення # 9
Сержант
В одному великому місті бачила цікаві рекламні стенди, де розписана табличка множення. От і користь з такої реклами - хоч табличку множення вивчать. biggrin

konsergДата: Середа, 17.09.2008, 16:17 | Повідомлення # 10
Admin
Quote (galanet)
рекламні стенди, де розписана табличка множення

Задумайтеся, що думають про народ ті, хто виставляють таку рекламу. Скоро для тупих холопів будуть друкувати літери на бігбордах, шоб не забули як писати? Хоча, можливо , ми самі в цьому винуваті.

galanetДата: Вівторок, 30.09.2008, 14:55 | Повідомлення # 11
Сержант
Quote (konserg)
Задумайтеся, що думають про народ ті, хто виставляють таку рекламу.

Нууууу.... Це Ви занадто. Це ж не для хлопів буде цікаво, а для діток, які тільки но пішли в школу і побачили на стенді знайомі для них дії. А як відомо, повторення - мати навчання. Йде таке дитя в школу і переглядає по дорозі стенди. Чим не навчання? smile

konsergДата: Середа, 01.10.2008, 15:12 | Повідомлення # 12
Admin
Ти бач, як піклуються в нашій країні про маленьких дітей, які ідуть до школи! Вам ніколи не доводилося чути скільки коштує 1 квадратний сантиметр такої реклами? Поцікавтесь. Просто так такі великі гроші не викидають на вітер. Не спорю, деяка реклама не викликає роздратування, вона навіть інколи прикрашає наше сіре життя. Але коли тебе вважають в кращому випадку за розумово відсталого, погодьтеся, декому це може і не сподобатися. Хоча, про смаки не сперечаються, і я, так само як і інші люди, маю право на помилку.

konsergДата: Вівторок, 25.11.2008, 15:13 | Повідомлення # 13
Admin
Звичайно, я з Вами погоджуюсь, що реклама -- двигун торгівлі. Але ж крім цього є ще таке поняття, як мої особисті права. Уявіть собі, що ви зайшли в магазин купити хліба, а вам ще в обов'язковому порядку перед цим читають ще лекцію про карієс, про прокладки, про папмперси і про водку, яку ви взагалі не переносите. А тепер давайте згадаємо телепередачі. Мій список потрібно збільшити як мінімум втричі, коли я дивлюся фільм. Причому, його повторять не менше трьох раз (бо так вони краще
Quote (VikaR)
западають у глибини мозку
)

Я ж не проти реклами взагалі як явища. Я проти озвірілої реклами, реклами взагалі без смаку, реклами, яка мені не потрібна. Уявіть мій стан, коли я дивився кіно з ще неповнолітнім сином, а тут реклама про прокладки. Я розумію, що збоку, коли це не стосується особисто тебе, то це виглядає смішно.
Висновки:
1. У всьому потрібна міра
2. Реклама не повинна містити неправдиву інформацію
3. Реклама не повинна бути цинічною, безсоромною
4. Реклама не повинна порушувати мої (а також і ваші) права

Гадаю, список ви і сам можете доповнити. Чи не так?

konsergДата: Четвер, 27.11.2008, 20:26 | Повідомлення # 14
Admin
А ще -- коли половина населення сприймає її як дань. Я просто не уявляю, як в часи моєї молодості продавали товари, адже тоді не було реклами (такої, як зараз), а отже за логікою і товари не повинні були купувати.

konsergДата: Четвер, 27.11.2008, 23:17 | Повідомлення # 15
Admin
Як жаль, що по телебаченню рекламу іноді переривають фільмами!
Як було б добре дивитися тільки рекламу. І по радіо також. І по дорозі (бігборди, ...). Вам не здаються, що нас таким чином зомбують? Особливо молодь. І що красива дівчина з хлопцем і сигаретою виховує молоде покоління краще, ніж я на уроці, коли говорю про шкідливість куріння. І що симпатична бутилка пива набагато привабливіше виглядає, ніж пакетик з молоком. І що замість пачки сиру дитина швидше купить пачку жуйки, бо це ж круто! Бо жуючи, вона уявляє себе героєм з телеекрану, де добрий герой, за якого від усієї душі переживаємо, легко убиває чоловік 50 за 5 хвилин. А ми потім переживаємо, якщо у відповідь хтось йому поцарапає руку ци симпатичне лице. А потім він бере сигарету і ...(читай заново). Все це стереотипи життя, які і намагаються вбити в нашу свідомість. Не тому, що ці товари кращі, а тому що їх потрібно продати за будь-яку ціну.
Сьогодні бачив, як хлопці приклеювали на стовби скотчем рекламу. Підхожу, питаю "Що продаєте?". У відповідь "Дешеві комп"ютери". Як поглянув на рекламу "Дійсно дешево" - так написано, а далі моделі і ціна. Скажу так, в магазині ці ПК коштують процентів на 20 дешевше. То як Вам така правда? Чи це ловля лохів? Ви ж себе такою не вважаєте? То чому вас не обурює таке ставлення з боку рекламодавців? Чому реклама здорового способу життя така ж рідкість, як і здорова їжа, а реклама товарів, які відверто приносять шкоду -- на кожному кроці? І як може поєднуватися спорт і тютюнові вироби чи алкогольні напої? А хто є спонсором більшості спортивних змагань? А чому? - Бо молодь, тобто майбутні споживачі. Ладно, втомився я Вам це пояснювати. Впевнений, Ви і сама це розумієте не гірше мене. От тільки ще не призналися собі в цьому, що це не надто хороше явище в нашому житті.

Форум » Архів » Розмови ні про що та про все » Реклама в нашому житті
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Copyright KonSerg© 2016