Кому це потрібно? - Сторінка 3 - Форум
Форма входу
Наше опитування
Хабарництво в освіті ...
Всього відповідей: 1286
Друзі сайту
Інформатика у 12-річній школі
Видавництво «Шкільний світ» Видавництво «Шкільний світ»

Кращі сайти Рунетa
Рейтинг освітніх сайтів
Телепрограми
Пошукові сервери
Пошук однокласників
Світова бібліотека
МОН України
Сервіси для сайта
Інформери
Довідка фірм і сайтів України
Статистика
Міні-чат
200
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 580

Четвер, 08.12.2016, 02:08

Незареєстровані гості можуть тільки переглядати повідомлення форуму.
     Щоб мати змогу приймати участь в обговоренні теми, потрібно зареєструватися.
     Для тих, хто робить це вперше, натисніть Потрібна допомога.
Останні повідомлення:
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика

[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 4«1234»
Форум » Архів » Впровадження ІКТ в навчально-виховний процес у школі » Кому це потрібно?
Кому це потрібно?
SergДата: Вівторок, 01.07.2008, 22:41 | Повідомлення # 31
Лейтенант
Група: Модераторы
Репутація: 1
Статус: Offline
Спавді. А вчора я там був. Ну що ж -- буває. cool

NataДата: Середа, 13.08.2008, 20:52 | Повідомлення # 32
Рядовий
Група: VIP група
Я хочу повернутись до початкового питання:"Кому це потрібно?".
У нас у школі вчителям до того, як атестуватися, потрібно було закінчити курси "INTEL".
Тобто взялися впроваджувати ІКТ і в молодші класи(!). Курси закінчували вчителі, яким до пенсіїї 1-2 роки. Сподобалось їм.
Я закінчила курси одна з перших, а проводяться вони на базі нашої школи нашим викладачем інформатики під "патронатом" відділу освіти нашого району.

konsergДата: Середа, 13.08.2008, 20:57 | Повідомлення # 33
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 5
Quote (Nata)
Я хочу повернутись до початкового питання:"Кому це потрібно?".

З Вашої відповіді я так і незрозумів, а навіщо це було вчителям? Не тим, хто проводив ці курси, а саме вам?

NataДата: П'ятниця, 15.08.2008, 15:29 | Повідомлення # 34
Рядовий
Мені особисто, потрібен був диплом, знання тих програм, що викладалися у мене було достатньо. Хоча багато нового трохи і дізналася.
Для вчителів - це клас: вони навчилися користуватися мишкою(!), це на початку, а потім і робити проектні роботи; друкувалися, веб сторінку самі робили і т. д.

konsergДата: П'ятниця, 15.08.2008, 22:15 | Повідомлення # 35
Admin
Quote (Nata)
а потім і робити проектні роботи; друкувалися, веб сторінку самі робили і т. д.

Якщо можна, про це детальніше. Скажіть, будьте ласкаві, а де вони це застосують на практиці. Вони ж з задоволенням вчилися не тому, щоб через 3 місяці забути. А так це і станеться, якщо не застосовувати на практиці.

Quote (Nata)
вони навчилися користуватися мишкою

Ось тут я Вам вірю. Можливо це було найбільше їхнє досягнення (нікого не хочу образити!).
Я просто хочу, щоб мене хтось переконав у необхідності вивчення усіма вчителями програми INTEL. Але чомусь це не получається ні у кого. І не тому, що ідея погана цього проекту. А тому, що немає можливості ці знання впроваджувати в життя. І взагалі, я проти загравання з дітьми. На мою думку: прийшов до школи, будь ласка навчайся. Я не клоун, щоб зацікавлювати учнів вивчати свій предмет. Я вважаю, що в отриманні знань повинні бути зацікавлені в першу чергу самі учні.

NataДата: Понеділок, 18.08.2008, 19:43 | Повідомлення # 36
Рядовий
Quote (konserg)
Скажіть, будьте ласкаві, а де вони це застосують на практиці.

Дітям молодшого віку дуже цікаво працювати на комп'ютері, а коли навчальний матеріал (зроблений вчителем, як презентація) подається на екран монітору у вигляді малюнків, тексту, що крутиться і т. д., то це ще й відкладається у їхній пам'яті.
Після курсів вчителі спокійно можуть самі набрати текст, а це сьогодні, погодьтеся теж дуже важливо: стільки робіт потрібно оформити. Вже все тільки у друкованому вигляді(!).

Quote (konserg)
Я вважаю, що в отриманні знань повинні бути зацікавлені в першу чергу самі учні.

Згодна, але це вже про старших учнів, тому що молодші ще взагалі не дуже розуміють куди вони потрапили і що від них хочуть. Мусимо бути для них і нянькою, і клоуном, і артистами, і вчителем, і другом.

konsergДата: Вівторок, 19.08.2008, 00:04 | Повідомлення # 37
Admin
Підписуюсь майже під усіма Вашими словами, крім
Quote (Nata)
Після курсів вчителі спокійно можуть самі набрати текст,
. Щось не віриться в таку майстерність після курсів. Втім, це моя особиста думка і я маю право на помилку. Хоча, багато років тому, коли я тільки но починав вивчати ПК, мені здавалося, що я знаю і можу дуже багато. А ось зараз я бачу, що це далеко не так, навіть сьогодні.

oleg_biosДата: Середа, 20.08.2008, 15:28 | Повідомлення # 38
Сержант
Група: Пользователи
Quote (konserg)
проводяться вони на базі нашої школи нашим викладачем інформатики під "патронатом" відділу освіти нашого району.

А Ваш "патронат", взагалі, володіє програмою "INTEL"?

Лакмусовим папірцем для цього тесту буде каталог досліджень (проектів), методичних матеріалів ... вчителів Вашого району. Хоча б їх перелік!

Quote (Nata)
Після курсів вчителі спокійно можуть самі набрати текст, а це сьогодні, погодьтеся теж дуже важливо: стільки робіт потрібно оформити. Вже все тільки у друкованому вигляді(!).

В прошлому році вчителі початкових класів повністю розробили матеріали до уроків з образотворчого мистецтва
в 3- му класі, народознавству і не тільки. Безкоштовно. Для себе.
І де вони??!!

"З’їли віруси" - відповідь "патронату"

http://aura.at.ua/load - частина матеріалів.

Потрібно відновити в середній освіті авторське право і серйозно, не для показухи, запрацювати "патронатам", інститутам ... .

Знання без меж

NataДата: П'ятниця, 22.08.2008, 18:25 | Повідомлення # 39
Рядовий
Quote (oleg_bios)
Лакмусовим папірцем для цього тесту буде каталог досліджень (проектів), методичних матеріалів ... вчителів Вашого району. Хоча б їх перелік!

До Вашої уваги перелік:
1. Таємниця водиці-чарівниці
2. SOS! Енергетична криза
3. Зелене диво Землі
4. Чи вміє комп'ютер думати?
5. Людина та навколишнє середовище.
6. Декілька порад "чайникам" та інші (ми - першопроходці цих курсів)
Quote (oleg_bios)
Безкоштовно. Для себе. І де вони??!!

Як це для себе, безкоштовно? А що, за те, що ви щось для себе робите, вам ХТОСЬ платить? Хто цей ХТОСЬ? Цікаво...
А зберігайте своє у себе і не будуть вас віруси їсти, вибачте, хіба не так?

Повідомлення відредагував Nata - П'ятниця, 22.08.2008, 18:26

oleg_biosДата: Субота, 23.08.2008, 22:32 | Повідомлення # 40
Сержант
Група: Пользователи
Quote (Nata)
До Вашої уваги перелік:

Згоден - каталог серйозний, як для району.

Поділіться досвідом в організації доступу до цих матеріалів.

....

Quote (Nata)
А зберігайте своє у себе і не будуть вас віруси їсти, вибачте, хіба не так?

Так. Але ми вже це проходили. Кожен творив, зберігав, іноді ділився під час чергової атестації і забирав з собою angry angel . За Вашою порадою я заберу з собою більше 40 ГБ відсортованої інформації з трудового навчання. Вибачте, але це wacko ...
Не вирішить цю проблему і Інтернет.

Питання в іншому!

Як організувати управління знаннями (досвід освітян,...).

Як показують світові дослідження, педагоги створили стільки методичних матеріалів, що залишилось лише навчитись ними керувати та використовувати. А для цього людина створила комп’ютер. Але до золотих рук потрібна золота голова.
Хто буде цією головою???
На мою думку, це вчитель-практик+науковець-теоретик+програміст

Три роки добиваюся створення інформаційно-методичного центру з трудового навчання. Потрібен хоча б один ПК, з вільним доступом для вчителів міста.

=Одаричу Сергію Олеговичу – Черкаському міському голові на щорічному звіті перед громадою міста Черкаси за 2007 рік, 09.02.2007р.
1. Є бажання створити, поки що єдиний на Україні, « Пришкільний інформаційно-методичний центр розвитку, творчості та дозвілля “BIOS”». Ідею презентував в обласному та міському управліннях освіти ще рік назад. На жаль це не дало результату. =

Відповідь мера:

"Ваше запитання до міського голови на щорічному звіті перед громадою міста Черкаси за 2007 рік щодо створення пришкільного інформаційно-методичного центру розвитку, творчості та дозвілля «ВІОS» розглянуто.
Повідомляємо, що Ваш досвід заслуговує на увагу і буде запропонований до впровадження вчителями технічної праці та інформатики шкіл міста. Посилання на Ваш сайт розміщено на ресурсові управління освіти.
У 2008 році бюджетом галузі освіта коштів на реконструкцію приміщення та на придбання комп'ютерної техніки і технічних засобів не передбачено.
Рекомендуємо при складанні школою бюджетного запиту на 2009 рік внести свої пропозиції до її кошторису"

PS.
Пошукові слова, що шукає вчитель сьогодні:
-поурочні плани 2008
-поурочні плани з трудовогв
-план роботи методичного ов
-поурочні плани з математ
-плани з трудового навчаннт
-Інструкції з охорони працђ
-трудове навчання план-конспекти

Прошу, без образ, поділитися досвідом.
Можливо я творю велосипед.

Знання без меж

konsergДата: Неділя, 24.08.2008, 23:30 | Повідомлення # 41
Admin
Quote (oleg_bios)
педагоги створили стільки методичних матеріалів, що залишилось лише навчитись ними керувати та використовувати.

Нічого це не дасть для покращення освіти. Потрібно, щоб була зацікавленість учнів отримувати ці знання. А так, будь ти хоч най-найкращим педагогом, давай самі найпередовіші та найякісніші знання, та коли дитина знає, що їй це не потрібно, що вона зможе і без них обійтися (обходяться якось інші?), що більше всього вона і так поступить у ВУЗ -- то навіщо докладати зусиль?

konsergДата: Неділя, 24.08.2008, 23:44 | Повідомлення # 42
Admin
Quote (Nata)
У нас у школі вчителям до того, як атестуватися, потрібно було закінчити курси "INTEL".

А чому потрібно? Хто це сказав? Якщо в учителя є така нагальна потреба оволодіти комп"ютером, то йому і курси не потрібні - учитель сам буде (хоч ночами) опановувати ПК.
Я знаю багатьох колег, у яких вдома вже не один рік стоїть комп"ютер, а вони на ньому уміють виконувати в кращому випадку, самі примітивні операції. То чи заставлять такого вчителя курси впроваджувати ПК у роботу? Відповідь можете не писати, бо вона і так очевидна.
А Intel це хороша справа, якби вчителю не було що робити (пригадайте, як "багато" часу у вас зостається на самовдосконалення та саморозвиток).

konsergДата: Неділя, 24.08.2008, 23:48 | Повідомлення # 43
Admin
Quote (oleg_bios)
Три роки добиваюся створення інформаційно-методичного центру з трудового навчання. Потрібен хоча б один ПК, з вільним доступом для вчителів міста.

Безкоштовна порада - приходьте до них перед виборами. Ось тоді "слуги народу" найкраще чують і головне -- хоч роблять вигляд, що намагаються допомогти.

NataДата: Понеділок, 25.08.2008, 15:59 | Повідомлення # 44
Рядовий
Quote (oleg_bios)
Поділіться досвідом в організації доступу до цих матеріалів.

Вони на дисках у нас на руках...

Quote (oleg_bios)
Три роки добиваюся створення інформаційно-методичного центру з трудового навчання. Потрібен хоча б один ПК, з вільним доступом для вчителів міста

Ви - молодець вже тому, що задумались над цим, а з усього я бачу Ви - ще й та сама золота голова angel , тільки створювати прийдеться колись цей центр приватно, бо в освіті ЗАВЖДИ немає коштів... sad
А зробіть такий сайт, як "Слово вчителя" і помістіть там роботи.
Шкода, що таких розумних вчителів, як Ви та Кондратюк С.Ю., ніхто не слухає та не прислухається...
Побільше б на Україні таких людей, таких славних українців!

konsergДата: Понеділок, 25.08.2008, 21:21 | Повідомлення # 45
Admin
Quote (Nata)
А зробіть такий сайт, як "Слово вчителя"

Такий сайт вже існує -- Bios: вчитель-вчителю
І спасибі за добрі слова. respect

Форум » Архів » Впровадження ІКТ в навчально-виховний процес у школі » Кому це потрібно?
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

Copyright KonSerg© 2016