Кому це потрібно? - Сторінка 4 - Форум
Форма входу
Наше опитування
Хабарництво в освіті ...
Всього відповідей: 1286
Друзі сайту
Інформатика у 12-річній школі
Видавництво «Шкільний світ» Видавництво «Шкільний світ»

Кращі сайти Рунетa
Рейтинг освітніх сайтів
Телепрограми
Пошукові сервери
Пошук однокласників
Світова бібліотека
МОН України
Сервіси для сайта
Інформери
Довідка фірм і сайтів України
Статистика
Міні-чат
200
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 580

П'ятниця, 09.12.2016, 13:35

Незареєстровані гості можуть тільки переглядати повідомлення форуму.
     Щоб мати змогу приймати участь в обговоренні теми, потрібно зареєструватися.
     Для тих, хто робить це вперше, натисніть Потрібна допомога.
Останні повідомлення:
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика

[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 4«1234
Форум » Архів » Впровадження ІКТ в навчально-виховний процес у школі » Кому це потрібно?
Кому це потрібно?
NataДата: Понеділок, 10.08.2009, 16:17 | Повідомлення # 46
Рядовий
Група: VIP група
Репутація: 1
Статус: Offline
Знаю такий сайт, дякую, і мабуть, сайт дружини - "Портфоліо вчителя"? Цікавий сайт, гарно оформлений.
А знання і вміння роботи на комп"ютері потрібно, в першу чергу, нам, вчителі, адже у нас дуже "ПОЧЕСНА ПРАЦЯ": всі матеріали надрукуй, напиши, знайди, купи... А додатковий, роздатковий? Добре, що є люди, які своїми надбаннями діляться. Стає легше працювати. Але ВСЕ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ САМОМУ! За нас це ніхто не зробить.
Дякую, хай вас поважають ЛЮДИ!

nataliyaДата: Неділя, 23.08.2009, 18:24 | Повідомлення # 47
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Здрастуйте! Вирішила і я приєднатися до обговорення. Я- вчитель математики і і нформатики. Так що маю можливість використовувати ІКТ не тільки на інформатиці, а й у викладанні математики. Хочу вам сказати, що ,звісно, дітям цікавіше, а результат ? Повірте, працюючи з крейдою в руках , ти краще навчиш дитину розв’язувати рівняння, чим це за неї зробить комп. Так, для пояснення нового матеріалу зручно використовувати електронні засоби навчання, легше для вчителя, цікавіше для учнів, та не на всіх уроках.
Щодо застосування іншими вчителями... Я була тренером по Інтел, навчила 12 вчителів використовувати ІКТ на уроках, та лише 2 з них періодично це роблять. Вважаю, основна причина-небажання вчителя використовувати нові методи, тобто морочити голову собі, мені. І як я вже казала не все нове - приносить гарний результат. happy

gordanaДата: Четвер, 27.08.2009, 09:29 | Повідомлення # 48
Лейтенант
Репутація: 1
Додам свої 2 крейцери. Освоїти комп мені довелося через своїх власних дітей.Не для того, щоб щось їм допомагати, а для того, щоб не було соромно, що мама чогось не знає чи не розуміє. Комп у нас 15 років.Діти вже дорослі і закінчили вузи. А куди приткнути свої знання по роботі з компом в школі, а ніде. Кабінетна система в школі умовна, навіть в кабінеті інформатики сидить клас. Мультимедійна дошка одна на школу. Для того, щоб пересунути клас, потрібно майже всю школу підняти на ноги,зробити все за 10-15 хв. перерви. Скільки уроків в такому стилі можна провести? Правильно - один, показовий. От і вся історія нашого навчаня.

dana

VitssaДата: Четвер, 29.10.2009, 12:54 | Повідомлення # 49
Рядовий
Ця проблема і мені не байдужа. В нашій сільській школі комп’ютерний клас з’явився в одних із перших. Вже сьомий рік більш менш нормальна техніка стоїть, а ось крім мене, вчителя інформатики, там уроки ніхто і не збирається проводити, хоча програмного забезпечення з різних предметів багато, і є гарні, але проблема така як і у всіх, або не хочуть вчитись робити на ПК, а молоді, якої у нас і не багато, мабуть не вистачає часу. Я, як і багато таких оптимістів, все ж надіюсь, що молодь, яка прийде, перегляне ставлення до ІКТ при вивченні інших предметів.

ТоляДата: Четвер, 20.01.2011, 19:05 | Повідомлення # 50
Рядовий
Група: Пользователи
Підтримую! Теж займаюся цією проблемою. Крім трудового навчання викладаю Основи здоровя, фізичну культуру. Компютер зібрали для потреб майстерні на уроках трудового навчанння (електротехнічні роботи) працює по цей день вже два роки. Компютерний клас завжди завантажений, і потрібно чекати своєї черги, от ми і зібрали свій. На даний час вважаю що компютер, та цифровий фотоапарат, в шкільній майстерні повинні бути обовязково. Ну і простенький принтер для роздруківки технічної документації. Всю цю техніку можна використовувати приблизно так :http://kalutskyi777.ucoz.ru/

Форум » Архів » Впровадження ІКТ в навчально-виховний процес у школі » Кому це потрібно?
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

Copyright KonSerg© 2016