Інформаційні технології в навчанні - Форум
Форма входу
Наше опитування
Хабарництво в освіті ...
Всього відповідей: 1286
Друзі сайту
Інформатика у 12-річній школі
Видавництво «Шкільний світ» Видавництво «Шкільний світ»

Кращі сайти Рунетa
Рейтинг освітніх сайтів
Телепрограми
Пошукові сервери
Пошук однокласників
Світова бібліотека
МОН України
Сервіси для сайта
Інформери
Довідка фірм і сайтів України
Статистика
Міні-чат
200
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 580

Вівторок, 06.12.2016, 08:04

Незареєстровані гості можуть тільки переглядати повідомлення форуму.
     Щоб мати змогу приймати участь в обговоренні теми, потрібно зареєструватися.
     Для тих, хто робить це вперше, натисніть Потрібна допомога.
Останні повідомлення:
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика

[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Архів » Впровадження ІКТ в навчально-виховний процес у школі » Інформаційні технології в навчанні
Інформаційні технології в навчанні
NatalyaGДата: Вівторок, 21.12.2010, 22:38 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні колеги! Пропоную обговорити таку цікаву темку як інформаційні технології в навчанні. Я працюю вчителем вже давно, бачила багато "електронних підручників" та дидактичних засобів, скажу чесно, на ринку їх не так багато, в основному у вільному продажу можна знайти окремі матеріали та "розвивалки". У жовтні до нас у школу приїжджали представники ТМ "Розумники", вони якось пов’язані з Академією пед. наук та МОН. На презентації вони показували програмні педагогічні засоби для різних предметів та новітні прилади (переносну інтерактивну дошку, камеру для мікроскопу). Чесно кажучи багато хто з нас бачив таке вперше, залишили свої контакти, я була на сайті http://www.umniki.com.ua, де можна придбати електронні підручники рекомендовані МОН, ще є сайт виробника з відео демками http://www.ipit.kiev.ua. Особисто я, користуюся ППЗ «Країнознавство 10, 11» та «Англійська мова 11», задоволена. Подивіться, думаю це буде цікаво всім, особливо предметникам. Коментуйте та діліться своїм досвідом використання ІТ на уроках.

ТоляДата: Четвер, 20.01.2011, 18:39 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Програмні засоби далекі від ідеалу. Люди які їх створюють, мають свою точку зору на проблему. Сьогодні програмовий засіб актуальний, а завтра нова програма, та підручники, і прграмовий засіб вважається морально старим. Добавте до цього глюки, конфлікти з програмами (навіть з деякими новими версіями ОС). Я працюю над проблемою "Застосування ІКТ на уроках трудового навчання", і дійшов висновку - Давайте вчити наших учнів робрти на компютерах в процесі навчання. Давайте забудемо програмування, допоки дитина навчиться користуватися редакторами, давайте те що необхідно. Хто цікавиться моїми розробками заходьте на сайт : http://kalutskyi777.ucoz.ru/

Форум » Архів » Впровадження ІКТ в навчально-виховний процес у школі » Інформаційні технології в навчанні
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright KonSerg© 2016