Ваше ставлення до стану освіти - Сторінка 2 - Форум
Форма входу
Наше опитування
Хабарництво в освіті ...
Всього відповідей: 1286
Друзі сайту
Інформатика у 12-річній школі
Видавництво «Шкільний світ» Видавництво «Шкільний світ»

Кращі сайти Рунетa
Рейтинг освітніх сайтів
Телепрограми
Пошукові сервери
Пошук однокласників
Світова бібліотека
МОН України
Сервіси для сайта
Інформери
Довідка фірм і сайтів України
Статистика
Міні-чат
200
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 580

Четвер, 08.12.2016, 11:50

Незареєстровані гості можуть тільки переглядати повідомлення форуму.
     Щоб мати змогу приймати участь в обговоренні теми, потрібно зареєструватися.
     Для тих, хто робить це вперше, натисніть Потрібна допомога.
Останні повідомлення:
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика

[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 3«123»
Форум » Архів » Оптимісти і песимісти » Ваше ставлення до стану освіти
Ваше ставлення до стану освіти
konsergДата: Четвер, 25.03.2010, 20:17 | Повідомлення # 16
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (ALEKS_SHE)
Ви хочете сказати, що ще й не таке буде?...

Надзвичайно буду радий, якщо помиляюся.

ALEKS_SHEДата: Понеділок, 29.03.2010, 09:30 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: VIP група
Репутація: 0
Цікаво, чи переглядають такі форуми ті хто стоїть у керма освіти? Вони б могли отримати інформацію про дійсний стан освіти з вуст тих хто в цій кухні вариться і порівняти її з тими звітами, що отримують офіційно. Якщо, правда, їх цікавить дійсний стан речей. Не бажаєте підкинути їм посилання на освітянський форум?

konsergДата: П'ятниця, 02.04.2010, 14:06 | Повідомлення # 18
Admin
Quote (ALEKS_SHE)
Якщо, правда, їх цікавить дійсний стан речей

Ключове слово "Якщо".

konsergДата: Понеділок, 05.04.2010, 15:06 | Повідомлення # 19
Admin
Хто-зна. Можливо, щось і на краще буде.
Мене особисто влаштувало б зменшення "паперотворчості", бо дійсно вже далі нікуди.

gordanaДата: Вівторок, 06.04.2010, 10:36 | Повідомлення # 20
Лейтенант
Репутація: 1
За 18 років моєї роботи в школі, ситуація в освіті погіршилася катастрофічно.Тому я не бачу можливості робити якісь оптимістичні прогнози. Міняються верхи, а середня ланка, яка була, така і залишається, мало того, їх на наші голови стає що раз більше. Приходять такі люди, які в школі дня не працювали. А особливо, коли ведеш 4 предмети, задовбують живцем своїми перевірками, надуманими семінарами, конкурсами, виставками, олімпіадами. Робилося б це все заради учня, я б зроуміла. Робиться зарадивласних амбіцій і галочки.

dana

ALEKS_SHEДата: Вівторок, 06.04.2010, 14:38 | Повідомлення # 21
Рядовий
Цілком згоден.
Розповідати як робити, значно легше чим робити самому.

У нас, останнім часом, посилено обговорюється питання про підвищення пенсійного віку та відміну пільг. Так багато вчителів збираються на вислугу.... І хто тоді залишиться у школі? Працювати буде нікому. І все це результати ЇХньої діяльності.

gordanaДата: Середа, 07.04.2010, 09:47 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Так, якщо чесно, сумно. Але бути камікадзе за ті копійки, які нам платять теж не хочеться. А хто компенсує втрачене здоров"я? Лікування ой яке дороге. Місячної пенсії на один день лікування не вистачає. Знаю з власного досвіду.

dana

otomyДата: Четвер, 08.04.2010, 12:12 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Пользователи
Дорогі колеги, я з "оптимістів" biggrin ! Погоджуюсь з вами, освіта останнім часом - полігон для незрозуміло чого і для чого. Крім того, рекомендації та оцінки дають абсолютно усі, навіть ті, хто не дуже добре розуміє, що означає слово "педагогіка". Ми покірно виконуємо усі розпорядження, даємо відповіді на недолугі папери , організовуємо масу нікому не потрібних конкурсів, забезпечуємо "масовку " на міських заходах..... і так до безкінечності можна продовжувати. Але чи пробували хоча б раз, комусь сказати "НІ!". А може пора? Інакше будемо скіглити на форумах, і далі приречено забезпечувати процес, так як його бачать люди, далекі від справжньої школи.

konsergДата: Четвер, 08.04.2010, 20:56 | Повідомлення # 24
Admin
Quote (otomy)
Інакше будемо скіглити на форумах,

Спеціальна порада для оптимістів: потрібно вийти в чисте поле, повернутися лицем до вітру і добряче плюнути.
Приблизно те ж саме Ви отримаєте після:
Quote (otomy)
чи пробували хоча б раз, комусь сказати "НІ!"

Резюме: завжди можна Вам довести, що урок Ви вести не вмієте, що діти у вас нічого не знають, що в педагогіці ви звичайний "нуль", що таких як ви потрібно тримати подалі від дітей і т.п.

Пам'ятаю, колись в молодості до мене на урок прийшов завуч, а після уроку, як завжди відбувся "розбір польотів". Все ніби було нормально і добре, але от про матеріали ХХV з'їзду партії я забув згадатиі. Отже і урок у мене в результаті виявився низькоефективний. Як Ви гадаєте, який я виніс урок для себе після цього?

Відірвані крила довго не можуть прирости назад

ALEKS_SHEДата: П'ятниця, 09.04.2010, 13:57 | Повідомлення # 25
Рядовий
Quote (konserg)
Як Ви гадаєте, який я виніс урок для себе після цього?

Не звертати на такі дрібниці уваги.

Скільки перевіряючих - стільки ж і думок. Під усих не підлаштуєшся. І чому вони впевнені, що їх думка вірна? Якщо перевірити їх, то і в них буде до чого причипитися. Не знаю як у Вас, а в нас ще жодин методист не дав відкритого уроку для вчителів. І всі їхні методики не завжди можна використати в сучасних умовах, а кожен вчитель має свої напрацювання перевірині в тій чи іншій ситуації.

Quote (otomy)
Але чи пробували хоча б раз, комусь сказати "НІ!"

Пробував. Залишився на голій ставці, а на майбутьнє і того не обіцяють.

Людмила3112Дата: Субота, 10.04.2010, 21:30 | Повідомлення # 26
Рядовий
Болюча до болі тема. Коли мене приймали на роботу заступником,то у райвно була своя людина, тому сказали, що більшого позору для школи чим я немає, але прийняли, бо начальник був людиною.З директора постійно глузували, як його новий завуч. А прийняли мене 21квітня. У травні перша перевірка - обласна. У спадок ( у центральній школі) отримала тільки збірники наказів і книгу заміни і більше нічого. Один Бог знає як мені було важко. але на наступний рік мою методичну роботу ставили у приклад. згодом все забулося, але не з моєї сторони. Прикро, що ціниться не людина, а хто її чоловік. А зараз (та своя людина) - мій новий директор. Школу я підняла конкретно. Маю вдячність від педагогічного та батьківського колективу. Але у свої 37 - мучуся з наслідком всього - гіпертонією. Це так про наболівше. Висновок моєї роботи на цій посаді за 3 роки - бардак і чим вище, тим гірший бардак.

gordanaДата: Неділя, 11.04.2010, 10:33 | Повідомлення # 27
Лейтенант
Виникає питання- чи шкіра вичинки вартує. Я думаю, що ні.Про те що ти зробив доброго дуже швидко забудуть всі, а гіпертонія назавжди.

dana

ALEKS_SHEДата: Вівторок, 13.04.2010, 09:33 | Повідомлення # 28
Рядовий
Колись ми були ВЧИТЕЛЯМИ. Зараз нас поставили "на таку висоту, на якій не може бути вчитель у буржуазному суспільстві" (ну майже дослівно) - трохи нтжче плінтуса. тому більшість із ВЧИТЕЛІВ стала просто заробітчанами.

ЛЕВ-КОРОЛЬДата: Четвер, 15.04.2010, 20:09 | Повідомлення # 29
Лейтенант
Репутація: 3
та що ви тут нюні розпускаєте то??? Там, де ми - там погано, а гарно там, де нас нема.

Пропоную працювати заради дітей, не підлаштовуватись ні під кого, і йти туди, куди веде твоє покликання (ПРАЦЮВАТИ ЗАРАДИ ДІТЕЙ, чи не так?)

Якщо інше покликання, то вперед змінювати професію. Людина з творчим мисленням, і непоганими навичками в ІТ легко себе знайде в інших галузях.

Вважаю, що наша еліта не винна в тому, що в нас в країні такий БЕЗЛАД. Винні ми в першу чергу. По-перше, що їх вибираємо, по-друге, що ми такі. Подивіться навкруги, і чи більшість із тих, кого ви побачите тянуть на той рівень, який вам хочеться.

Наша робота - виховувати таких дітей, які змінять цю країну. А якщо ми будемо робити свою роботу так-сяк, то навіть і не надійтеся, що щось зміниться, і тоді сьогоднішні реалії через кілька років вам вже не будуть здаватися такими вже і поганими...

Соррі за відвертість.

konsergДата: Четвер, 15.04.2010, 22:46 | Повідомлення # 30
Admin
Пригадуєте "Не питай, що комсомол зробив для тебе, скажи краще, що ти зробив для комсомолу".
Quote (ЛЕВ-КОРОЛЬ)
Винні ми в першу чергу.

Отже, в усьому ми винні самі. Яка зручна позиція! А от я чомусь не відчуваю за собою вини. Мені чомусь не здається, що я винуватий в тому, учні не бажають вчитися, що батькам (по крайній мірі більшість із них) зовсім однаково, чим займаються їхні діти в школі, а тим більше після неї; мені чомусь не здається, що я винуватий, коли навчальна програма з інформатики приходить до школи через 2 місяці після початку навчання, що кошти на ремонт обладнання відсутні, а тому доводиться ремонтувати все за власний рахунок, що мишка, срок годності якої 1 рік, вже працює шостий рік і лише відбиває в дітей бажання сідати за комп"ютер. Мені чомусь не здається, що я винуватий в ... (список продовжуйте самі)

Форум » Архів » Оптимісти і песимісти » Ваше ставлення до стану освіти
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

Copyright KonSerg© 2016