Форма входу

Наше опитування
Хабарництво в освіті ...
Всього відповідей: 1292
Друзі сайту
Інформатика у 12-річній школі
Видавництво «Шкільний світ» Видавництво «Шкільний світ»

Кращі сайти Рунетa
Рейтинг освітніх сайтів
Телепрограми
Пошукові сервери
Пошук однокласників
Світова бібліотека
МОН України
Сервіси для сайта
Інформери
Довідка фірм і сайтів України
Статистика
Міні-чат
200
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 584

Середа, 22.05.2019, 05:27

     Незареєстровані гості можуть тільки переглядати повідомлення форуму.
     Щоб мати змогу приймати участь в обговоренні теми, потрібно зареєструватися.
     Для тих, хто робить це вперше, натисніть Потрібна допомога.
Останні повідомлення:
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика


[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Архів » Виховання дитини » Хто повинен це робити?
Хто повинен це робити?
SergДата: Неділя, 08.06.2008, 11:26 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 66
Репутація: 1
Статус: Offline
Суспільство сьогодні переходить на інший рівень розвитку. І часто в основу сім'ї покладається не піклування про розвиток і моральний ріст дитини, а просте намагання вижити, гонитва за матеріальними благами. Тому все частіше зустрічаємося з батьківською політикою, яка зводиться до простої ситуації: "Я забезпечую матеріально, а школа виховує".
Чи дійсно так повинно бути? І хто насамперед відповідає за виховання дитини: школа чи батьки?
 
galanetДата: Вівторок, 16.09.2008, 21:17 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
В першу чергу, звісно відповідають батьки! Школа - це місце, де дитина отримує знання і певний досвід, школа теж має виховувати, але на своєму рівні, другорядному.
Батьки - ось носії моральної та духовної культури, яка відображається на дитині! Дуже часто батьки цього не розуміють, живуть своїм життям, ніяк не піклуючись про духовність своєї дитини, а потім звинувачують в усьому школу. Це несправедливо.
Але дуже часто буває і навпаки. Вчителі можуть з такою ж байдужістю відноситись до дитини, не намагаючись її виправити чи дати пораду, виховати в дитині кращі якості.
Я за те, щоб вихованням дитини займались як батьки, так і школа, а ще краще об'єднати свої зусилля і діяти спільно, тільки так щось вийде. smile
 
konsergДата: Середа, 17.09.2008, 16:38 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 273
Репутація: 5
Статус: Offline
Перемогла дружба smile
Проблему виховання дітей ще можна розглянути під таким кутом: дитина відучилася в школі і пішла собі в широке життя, можливо забувши і школу і вчителів. А от з батьками їй ще жити і спілкуватися довго. От тоді і стане все на місце, хто повинен виховувати дитину. Але для багатьох батьків вже буде пізно. На жаль.
 
mikitykДата: П'ятниця, 31.07.2009, 23:02 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
звичайно батьки! Але дайте батькам нормальну зарплату , роботу тоді не буде сирітства при живих батьках! Держава дивиться на дане питання однобоко! Людям не потрібні пільги, людям потрібне нормальне соціальне забезпечння, яке вони заслуговують!
 
NataДата: Вівторок, 04.08.2009, 15:46 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: VIP група
Повідомлень: 19
Репутація: 1
Статус: Offline
Батьки і вчителі, однозначно. Але ніколи не буде виховання повноцінним, коли батьки і вчителі навчають по-різному... Сумно, але. Вчителі вчать високим матеріям: любити природу, берегти здоров"я, поважати старших, не ображати менших, допомагати і т.д., а поведінка батьків все ставить на свої місця. booze . Це не про всіх, але таке є.
 
vigulkoДата: П'ятниця, 07.08.2009, 16:29 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
В хороших батьків - хороші діти. Якщо в сім'ї взаємоповага між батьками, розуміння і повага до до дітей, то і діти хороші. А школа є продовжувачем сімейного виховання (якщо є що продовжувати).
 
gordanaДата: П'ятниця, 21.08.2009, 09:53 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: VIP група
Повідомлень: 53
Репутація: 1
Статус: Offline
Виховання дитини- це проблема, перш за все сімі'ї. Школа, на мою думку, це допоміжний фактор. Головне завдання школи- це дати знання. Тільки в родині дитина може сформувати себе як повноцінну особистісь. Для порівняння- діти з дитбудинків і інтернатів:психологи в один голос стверджують. що діти звідти виходять , як правило, з складними характерами, їм важко адаптуватися в суспільстві. Шкода, що зараз, при живих батьках, багато дітей росте сиротами- батьки за кордоном.А у бабусі головна думка: лиш би дитя сите було. Батьки зза кордону задобрюють дітей дорогими подарунками-на цьому і вихованння в сім'ї закінчується.Добре, якщо кл. керівник знає яка ситуація в родині, але як правило при понаднормовому завантаженні на це часу вже не вистачає.

dana
 
ALEKS_SHEДата: П'ятниця, 21.08.2009, 11:50 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: VIP група
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Виховання дитини, як і навчання, повинно бути преригативою держави. Виховувати повинна як школа так і вчителі. Але ЧОМУ виховувати? Вихованій людині важко жити в нашому суспільстві. І постає питання ЩО ВИБРАТИ? Вихованість чи пристосованість до життя. Поки держава не змінить свою політику в переоцінці моральних цінностей школа буде неспроможньою виховати Патріота своєї держави. Хоча всі шишки сипляться на неї.
 
as9679Дата: П'ятниця, 02.10.2009, 18:21 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно більший вплив на дітей мають батьки! Я маю на увазі дітей до 10 років, саме з такими працюю. На батьківських зборах разом з батьками рахуємо: щодня дитина початкових класів в школі проводить в середньому 5 годин. В тиждень відвідує школу(якщо не хворіє) 5 днів. Множимо 5 на 5 отримуємо 25. Одну добу на тиждень вчитель проводить з дитиною. Це під час навчального року. А канікули, а період від народження до школи? І відповідь на питання є! Звичайно педагоги повинні займатися вихованням своїх учнів, але батьки повинні нести більшу відповідальність за своїх дітей!!!
 
Форум » Архів » Виховання дитини » Хто повинен це робити?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright KonSerg© 2019