Чому вчитель втратив повагу з боку батьків? - Форум
Форма входу
Наше опитування
Хабарництво в освіті ...
Всього відповідей: 1286
Друзі сайту
Інформатика у 12-річній школі
Видавництво «Шкільний світ» Видавництво «Шкільний світ»

Кращі сайти Рунетa
Рейтинг освітніх сайтів
Телепрограми
Пошукові сервери
Пошук однокласників
Світова бібліотека
МОН України
Сервіси для сайта
Інформери
Довідка фірм і сайтів України
Статистика
Міні-чат
200
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 580

Неділя, 11.12.2016, 11:56

Незареєстровані гості можуть тільки переглядати повідомлення форуму.
     Щоб мати змогу приймати участь в обговоренні теми, потрібно зареєструватися.
     Для тих, хто робить це вперше, натисніть Потрібна допомога.
Останні повідомлення:
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика

[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Архів » Виховання дитини » Чому вчитель втратив повагу з боку батьків?
Чому вчитель втратив повагу з боку батьків?
хотинаДата: Вівторок, 24.11.2009, 16:52 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: VIP група
Репутація: 0
Статус: Offline
Раніше, коли вчитель в селі йшов по вулиці - з ним не тільки віталися,а ще й при цьому кланялись, скидаючи шапку. Зараз по телевізору показують, що вчителів лупцюють не тільки батьки, а й учні...Що сталося з суспільством?

konsergДата: Вівторок, 24.11.2009, 17:31 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 5
Quote (хотина)
а ще й при цьому кланялись, скидаючи шапку

Мій батько після навчання в педучилищі потрапив по розподілу на Закарпаття. То там при вітанні знімали шапку ще за 10 кроків до нього. Це було на початку 60-х років.

Зараз він уже пенсіонер і я не хотів би бути на його місці.
Ще коли ходиш на роботу, то якось і сам тримаєшся, а вже коли пішов на пенсію, то стаєш обузою для держави, якій перед цим віддав всі сили і нікому не потрібний.
Тому то і гірко, коли з тебе вимагають і вимагають і ти змушений все робити, ну а потім (читай спочатку).

хотинаДата: Вівторок, 24.11.2009, 20:49 | Повідомлення # 3
Сержант
Може скажу грубовато "Вчитель - це стовб, об який всі чухаються" Образливо!!Але точно.

konsergДата: Вівторок, 24.11.2009, 21:00 | Повідомлення # 4
Admin
А мені сьогодні сказали "Ви ж знали, куди йшли"

хотинаДата: Вівторок, 24.11.2009, 23:29 | Повідомлення # 5
Сержант
Але ж ми йшли не на міни.Зразу після вузу шлях наче tabyla rasa, це зараз вже поріс рутиною.Іноді здається, що йдеш по мінному полю.Оминув - пронесло, а нарвався, то як зірвався- аж іскри із очей сипляться.Але на слідуючий день знову ідеш,хоча вже і поранений.До пенсії дивись, вже і "інвалід". (Мені чомусь здається,що начеб-то у нас з вами криза середнього віку,щось ми дуже схожі думками.Чудно,право.)

gordanaДата: Четвер, 26.11.2009, 21:54 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Репутація: 1
Я довший час думала над питанням-чому вчителі є такими керованими людьми. Прийшла до такого висновку: закінчивши школу, а через 5 років ВУЗ, бувший учень знову попадає у середовище, де його виховували:ти мусиш, ти зобов"язаний і т.д. У 22-23 роки, згідно досліджень психологів , формування особистості ще не є завершене. І от молодий вчитель попадає між молот і наковальню: начальство, яке пресує і навішує мислимі і немислимі обов"язки і учнів з батьками, які вважають себе пупом землі. Спрацьовує стереотип- я зобов"язазаний, я мушу,я маю серце віддати дітям( за 700грн)і тому подібне. Бідачисько хилиться і терпить. А попробує щось заперечувати перевірками залякают. Я дуже рідко зустрічала учителя з іншим способом мислення, вчителя, який би не боявся відстояти свої позиції.

dana

хотинаДата: Четвер, 26.11.2009, 22:38 | Повідомлення # 7
Сержант
Стереотипи поламати важко, та вже і часу у де-кого немає.А от якби навчитися якось залишати думки про роботу на роботі, а не тягом тягти їх до дому, було б здорово.Зразу б полегшало. ПООТРЕЕЕБУУУЮ гарного психолога(або гарного сексу)А то вже "крыша едет неспеша". (Ну це я так, прикольнулась малєнько)

konsergДата: П'ятниця, 12.03.2010, 18:24 | Повідомлення # 8
Admin
Quote (konserg)
А мені сьогодні сказали "Ви ж знали, куди йшли"

Цікаво, що з того часу я це вже почув тричі.

ЛЕВ-КОРОЛЬДата: Неділя, 14.03.2010, 14:25 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Репутація: 3
gordana,
Quote (gordana)
чому вчителі є такими керованими людьми.

а я помітив, що сьогодні в школу йдуть якраз такі, що легко піддаються керуванню. Мабуть, вони ще не знають, куди йдуть.

Хоча не все так погано. Бути песимістом легко, і знаходити, з чого можна паніку завести - теж легко.

Спробуємо оптимістичніше дивитися на речі =)

konsergДата: Субота, 12.06.2010, 22:46 | Повідомлення # 10
Admin
Вважаю, що учні повинні іти далі за своїх вчителів.
Але як же гірко, коли це стосується не розуму, вмінь, а лише матеріального достатку. Сьогодні на вулиці побачив відразу двох своїх учнів, яких колись навчав. Добре пам'ятаю, як вони не могли зв'язати двох слів в одне речення протягом навчання в школі (вже не кажу про осмислену відповідь на поставлене питання). Було приємно дивитися на їхні власні автомашини і гірко усвідомлювати, що мені такої не мати ніколи.
А можливо тому немає поваги до вчителя? Згадайте, хто ж поважає жебраків? І усвідомлення, що я набагато багатший внутрішнім світом і розумом тільки підсилює усвідомлення несправедливості.

gordanaДата: Вівторок, 22.06.2010, 14:47 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Репутація: 1
konserg! Абсолютно з Вами згідна! Жебрак-це принижена і упосліджена людина. І ми з Вами дуже подібні до них. як це не сумно. І винна у цьому наша рідна держава.

dana

Форум » Архів » Виховання дитини » Чому вчитель втратив повагу з боку батьків?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright KonSerg© 2016