Як налаштувати ПК ? - Форум
Форма входу
Наше опитування
Хабарництво в освіті ...
Всього відповідей: 1286
Друзі сайту
Інформатика у 12-річній школі
Видавництво «Шкільний світ» Видавництво «Шкільний світ»

Кращі сайти Рунетa
Рейтинг освітніх сайтів
Телепрограми
Пошукові сервери
Пошук однокласників
Світова бібліотека
МОН України
Сервіси для сайта
Інформери
Довідка фірм і сайтів України
Статистика
Міні-чат
200
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 580

Четвер, 08.12.2016, 11:45

Незареєстровані гості можуть тільки переглядати повідомлення форуму.
     Щоб мати змогу приймати участь в обговоренні теми, потрібно зареєструватися.
     Для тих, хто робить це вперше, натисніть Потрібна допомога.
Останні повідомлення:
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика

[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Архів » Оптимізація роботи ПК » Як налаштувати ПК ? (Ділимося власним досвідом)
Як налаштувати ПК ?
SergДата: Неділя, 08.06.2008, 12:57 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Модераторы
Репутація: 1
Статус: Offline
Пропоную поділитися власним досвідом по налагодженню ПК для його швидшої, кращої і головне надійнішої роботи.

Моя перша порада
Оптимізувати файл підкачки так, щоб його мінімальний і максимальний розміри були однаковими. Для цього потрібно зайти в Панель управління, вибрати піктограму "Система", а там вкладку "Дополнительно". Потім у категорії "Быстродействие" натиснути кнопку "Параметры", а там вкладку "Дополнительно". В категорії "Виртуальная память" натиснути клавішу "Изменить". В цьому вікні "Исходный" і "Максимальный размер" поставити однакові цифри, які залежать від вашого вільного місця. Рекомендую виставити розмір, який буде в половину більшим за розмір, що стояв відразу у "Максимальный размер". Після цього натиснути клавішу "Задать". А потім "Ок"

До речі. У вкладці "Визуальные эффекты" половину ефектів можна сміливо відключити. Залишити обов'язково "Сглаживать неровности экранных шрифтов".

Повідомлення відредагував Serg - Неділя, 08.06.2008, 13:14

Ковальчук_ОлександрДата: Середа, 02.07.2008, 21:04 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
І ще моя порада:
1. Для того, щоб ваша Windows жила довго і без тормозів - не ставте ніяких програм-трансформерів, що кардинально міняють вигляд ОС. Хоча досвід показує, що програма Style XP не впливає на швидкодію ПК, якщо на ньому стоїть хоча б 512 Мб оперативки. А от Vista Transformation pack, Vista Mizer і подібні через тиждень-два гарантовано зроблять ваш комп’ютер тугодумом.
2. Періодично робіть дефрагментації жорстких дисків, причому не стандратним Windows’івським дефрагментатором, а сторонніми, наприклад простий у використанні і безкоштовний програмний продукт - Disk Defrag (всього 1,3 Мб) - прекрасна заміна стандартному дефрагментатору. Завантажити його можна звідси: звідси.

Піднімемо інформатику з колін разом - http://informatics.at.ua/

Повідомлення відредагував Ковальчук_Олександр - Середа, 02.07.2008, 21:06

konsergДата: Середа, 02.07.2008, 22:22 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 5
Для дефрагментації файлів краще використовувати програму Speed Disk із пакету програм Norton Utilites. Дуже добре себе зарекомендувала програма Perfect Disk, яка виконує дефрагментацію набагато швидше (хоча не впевнений, що краще).
Часто виконувати дефрагментацію не рекомендується. В залежності від частоти запису інформації та її вилучення з диска, оптимальним варіантом можна вважати -- 1 раз на 2-4 місяці.

Ковальчук_ОлександрДата: Четвер, 03.07.2008, 20:55 | Повідомлення # 4
Рядовий
Quote (konserg)
Для дефрагментації файлів краще використовувати програму Speed Disk

Справа в тому, що я рекомендую безкоштовну альтернативу стандартному дефрагментатору, яка добре робить свою справу.
Погоджуюсь, що Perfect Disk, O&O Defrag, можливо краще виконують дефрагментацію, але ж їх ліцензії коштують чимало і в школі їх точно ставити не варто.
І до того ж, роль дефрагментації зводиться до переміщення кластерів і впорядкування їх послідовно на доріжках та оптимізації дискового простору, тому при наявності достатнього вільного місця всі ці програми добре виконають свою роботу, то чи не краще користуватись free?

Повідомлення відредагував Ковальчук_Олександр - Четвер, 03.07.2008, 20:57

SergДата: Четвер, 03.07.2008, 22:12 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Ну звичайно ж Ви праві smile

Quote (Ковальчук_Олександр)
то чи не краще користуватись free?

Free далеко не завжди краще. І крім того, Ви не помічали, що якщо виконати дефрагментацію і відразу після її закінчення запустити знову, то програма буде виконуватися, ніби і не було попередньої дефрагментації? Чому так? Можливо, не все так просто, як
роль дефрагментації зводиться до переміщення кластерів і впорядкування їх послідовно на доріжках та оптимізації дискового простору

Але дійсно, в школі не варто ставити неліцензійні програми. Будемо чекати, поки вони (ліцензійні) настільки зістаріються, що їх безкоштовно будуть роздавати в школи. До речі, Вам багато закупили в школу ліцензійних програм?
Вам не нагадує це таку ситуацію "На тобі 15 копійок, купи мені 2 бутилки пива. Здачу можеш залишити собі" biggrin

Додано (03.07.2008, 22:06)
---------------------------------------------
Якщо вже іти шляхом ліцензування, то вистачить і стандартного віндосовського дефрагментатора. Чим він поганий? Якщо

Quote (Serg)
роль дефрагментації зводиться до переміщення кластерів і впорядкування їх послідовно на доріжках та оптимізації дискового простору
, то і його цілком достатньо.
Але це вже моя особиста думка.

Додано (03.07.2008, 22:12)
---------------------------------------------
Моя друга порада:
На шкільних ПК потрібно обов"язково ставити пароль на входження в BIOS. Хоча більша частина учнів лише приблизно уявляє що це таке, але від їхньої цікавості це вас вбереже від головної болі. Спробуйте виставити частоту шини значно більшою, ніж дозволить Вам совість і побачите, що буде. А там же ще багато всякого цікавого. smile

Ковальчук_ОлександрДата: Субота, 05.07.2008, 22:44 | Повідомлення # 6
Рядовий
Serg, ця дискусія щодо дефрагментаторів абсолютно не плодотвірна.
Вся справа в тому, що запропонував користувачам сайту чудовий безкоштовний дефрагментатор, про який із власного користувацького досвіду я можу сказати, що він значно кращий за стандартний, але я не говорив, що він кращий за комерційні продукти типу O&O Defrag.
Quote (Serg)
Якщо вже іти шляхом ліцензування, то вистачить і стандартного віндосовського дефрагментатора. Чим він поганий? Якщо

Так, роль дефрагментації зводиться до переміщення кластерів і оптимізації вільного дискового простору, але справа в тому, якими методами, алгоритмами користується та чи інша програма. Я багато читав поганих відгуків про стандартний дефрагментатор, що він неякісно робить дефрагментацію і впливає на "здоров’я" жорстокого диску.
Quote (Serg)
Але дійсно, в школі не варто ставити неліцензійні програми

А я про що?
Тому ви уточняйте, що для дому краще Perfect Disk чи O&O Defrag, а для школи безкоштовна альтернатива і та, що я запропонував цілком підходить.
Але достатньо говорити про настільки елементарні речі, краще вже про щось серйозніше, дитячий садок вже давно забули.

SergДата: Неділя, 06.07.2008, 10:54 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Цілком поділяю Ваші думки.

konsergДата: Вівторок, 22.07.2008, 20:53 | Повідомлення # 8
Admin
Порада наступна, але не остання smile

Для пришвидшення роботи ПК бажано відключити опцію "Наблюдение системы" для усіх дисків, крім С:

Порада 4
Мені неодноразово доводилося бачити, як в комп’ютерних класах для полегшення роботи з ПК на дисплеях прикріплюють папірець із номером робочого місця. Естетично це виглядає не досить привабливо. Тому пропоную не полінуватися і в графічному редакторі на малюнку робочого стола написати цей номер. Це і красиво і зручно.

konsergДата: Вівторок, 22.07.2008, 21:01 | Повідомлення # 9
Admin
Порада 5
Зручно, коли в панелі Швидкого запуску , що знаходиться на Робочому столі, розміщено ярлик запуску скрінсейвера. У мене учні після заняття самі запускають таким чином скрінсейвер, що дає змогу продовжити роботу монітора. Скірінсейвер бажано вибрати C:\WINDOWS\system32\ssstars.scr. Більшість інших важко назвати оберігачами екрану, оскільки вони виводять доволі велике і кольорове зображення.

konsergДата: Вівторок, 22.07.2008, 21:14 | Повідомлення # 10
Admin
Порада 6
Збільшити пропускну здатність підключення до інтернету.
1. В Меню "Пуск" -> "Выполнить" записати команду gpedit.msc і натиснути ENTER
2. У вікні Group Policy послідовно вибрати "Конфигурация компьютера" -> "Административные шаблоны" -> "Network" -> "QoS Packet Scheduler" -> "Limit reservable bandwidth"
3. У останньому вікні заміняємо 20% на 0% або вибрати опцію "Отключен"

Не полінуйтеся - не пошкодуєте.

Ковальчук_ОлександрДата: П'ятниця, 01.08.2008, 02:00 | Повідомлення # 11
Рядовий
Quote (konserg)
2. У вікні Group Policy послідовно вибрати "Конфигурация компьютера" -> "Административные шаблоны" -> "Network" -> "QoS Packet Scheduler" -> "Limit reservable bandwidth" 3. У останньому вікні заміняємо 20% на 0% або вибрати опцію "Отключен"

Цікаво, у вас англомовна Windows?
Ось як це пишеться по-російськи:

Навіщо ж її відключати, якщо вона й так не задана по замовчуванню?

Повідомлення відредагував Ковальчук_Олександр - П'ятниця, 01.08.2008, 02:10

konsergДата: Субота, 02.08.2008, 17:18 | Повідомлення # 12
Admin
Навіщо ж її відключати, якщо вона й так не задана по замовчуванню?

По замовчуванню там завжди встановлено 20%.

У мене русифікована WindowsXP SP2, але у цих налаштуваннях англійська мова (таке буває). Ось, прошу дещо із цієї опції (перекладете?):
...
By default, the Packet Scheduler limits the system to 20 percent of the bandwidth of a connection, but you can use this setting to override the default.
...

Ковальчук_ОлександрДата: Неділя, 03.08.2008, 03:31 | Повідомлення # 13
Рядовий
Quote (konserg)
У мене русифікована WindowsXP SP2, але у цих налаштуваннях англійська мова (таке буває).

Ну тоді вам важче, потрібно орієнтуватися добре в англійській мові.
Quote (konserg)
По замовчуванню там завжди встановлено 20%.

Дивна в вас Віндовс. Чому ж у мене по замовчуванню не 20%? У мене на комп’ютері дві вінди ще й різних збірок і на жодній з них не стоїть ліміт.

konsergДата: Неділя, 03.08.2008, 22:41 | Повідомлення # 14
Admin
От такі дивні у нас Віндовси. Хто там казав, що чудес не буває.
А ще кажуть, що перед кінцем світу всілякі дива трапляються.
А якщо серйозно, то мені ще не доводилося бачити Віндовс, в якого по замовчуванню не виділялося резерв пропускного каналу в 20%. (і що я сказав? самому б зрозуміти smile

konsergДата: Неділя, 03.08.2008, 23:08 | Повідомлення # 15
Admin
Планувальник пакетів QOS (QOS Packet Sheduler).

Цей компонент (встановлюється тільки в системах Windows XP Pro) включає функцію Quality of Service, яка підтримується корпоративними мережами і постачальниками послуг інтернету. Дана функція широко не використовуватиметься до тих пір, поки протокол Інтернету 6 версії (IPv6) не стане широко розповсюдженим. На даний момент цю службу Quality of Service краще відключити, тому що, фактично не працюючи, служба, все ж, резервує для своїх потреб 20% від пропускної спроможності каналу (будь-якого, включаючи dial-up). Причому, видалення QOS Packet Sheduler з властивостей з'єднання цей канал не звільняє.
Ви можете звільнити канал за допомогою Групової політики таким чином: запустіть gpedit.msc. Виберіть Group Policy - Local Computer policy - Administrative templates - Network - QOS Packet Sheduler. Включіть Limit reservable bandwidth і зменшіть Bandwidth limit з 20% до 0%
У російській версії Пуск - Виконати -gpedit.msc - Конфігурація комп'ютера - Адміністративні шаблони - мережа - виділити "Диспетчер пакетів". Справа у вікні виділити рядок "Обмежити резервовану пропускну спроможність" - властивості - параметр - задати 0%.
Після цього потрібно перезавантажити ПК.
Взагалі то, там є клавіша "Відключити", але, схоже, при цьому відключається сама служба, а не звільняється канал.

Форум » Архів » Оптимізація роботи ПК » Як налаштувати ПК ? (Ділимося власним досвідом)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Copyright KonSerg© 2016