Як налаштувати ПК ? - Сторінка 2 - Форум
Форма входу
Наше опитування
Хабарництво в освіті ...
Всього відповідей: 1286
Друзі сайту
Інформатика у 12-річній школі
Видавництво «Шкільний світ» Видавництво «Шкільний світ»

Кращі сайти Рунетa
Рейтинг освітніх сайтів
Телепрограми
Пошукові сервери
Пошук однокласників
Світова бібліотека
МОН України
Сервіси для сайта
Інформери
Довідка фірм і сайтів України
Статистика
Міні-чат
200
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 580

П'ятниця, 09.12.2016, 13:31

Незареєстровані гості можуть тільки переглядати повідомлення форуму.
     Щоб мати змогу приймати участь в обговоренні теми, потрібно зареєструватися.
     Для тих, хто робить це вперше, натисніть Потрібна допомога.
Останні повідомлення:
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика

[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Форум » Архів » Оптимізація роботи ПК » Як налаштувати ПК ? (Ділимося власним досвідом)
Як налаштувати ПК ?
konsergДата: Вівторок, 25.11.2008, 15:51 | Повідомлення # 16
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 5
Статус: Offline
Про українізацію -- я не комплексую. Хоч на китайській, краще на англійській, непогано на російській, і вже зовсім добре -- на українській. Головне аби було. Чи не так? Тим більше, що коли довго працюєш з програмою,то вже і не помічаєш, яка мова її інтерфейсу.

"Досить вже цих міфів" -- доволі цікавий сайт. А чи насправді це так, чи міфи -- кожен має свою думку. Я читав такж і зовсім протилежні міркування по даному поводу. Гадаю, що істина як завжди -- десь посередині.

konsergДата: Вівторок, 25.11.2008, 22:59 | Повідомлення # 17
Admin
Quote (VikaR)
Якщо добре володієте англійською зайдіть на сайт майкрософт. Там все детально розписано.

-- це ви хочете сказати, що там розписано, що QOS це обман? Дивно, а я так їм вірив! wacko

oleg_biosДата: Субота, 29.11.2008, 09:29 | Повідомлення # 18
Сержант
Група: Пользователи
Репутація: 1
Дякую за першу пораду!!!

Знання без меж

konsergДата: Субота, 29.11.2008, 21:26 | Повідомлення # 19
Admin
Quote (VikaR)
Або перевірте якимось інспектором трафіку з включеним та відключеним QoS

Ви це робили? І які ж результати? І до чого тут сайт Майкрософт?

konsergДата: Неділя, 30.11.2008, 14:23 | Повідомлення # 20
Admin
Вибачте, але я Вам не вірю.
Quote (VikaR)
Quote (konserg)
Ви це робили?
Так

Хоча, як казала одна бауся, перед кінцем світу всілякі дива трапляються.

konsergДата: Неділя, 30.11.2008, 22:05 | Повідомлення # 21
Admin
Шановна Віка. Маю надію, що Ви повірите мені, якщо я скажу, що не маю ніякого бажання Вас ображати. Як і будь-кого взагалі. Можливо, мій стиль спілкування Вам видається трішки різким, або Ви не сприймаєте його. Ну що ж, я не долар, щоб усім подобатись.

А тепер по суті. Стандартний Віндовс дійсно резервує 20% QoS під свої потреби і тому кожного разу я сам особисто постійно відключаю дану опцію, коли встановлюю систему на ПК. (В цьому легко переконатися, зайшовши в Панель керування і так далі - я про це вже тут писав). Але на сьогоднішній день вже існує багато різних модифікацій цієї операційної системи. Тому я гадаю, що розробники цих нових версій дійсно відключають дану опцію, як непотрібну. Ось і кінець нашої суперечки. А те, що при тестуванні не виявляється ніяких змін з відключеним QoS чи з включеним, так це правда. Згадайте, Віндовс резервує ці 20% і використовую їх лише коли в цьому є потреба. В інший час -- доступ вільний.

Я вважаю, що ми порозумілися, тому пропоную мир. Взагалі то цей розділ призначений не для суперечок, а для запису порад.
Особливо для тих, хто цього потребує. Ви не повірите скільки вчителів інформатики навіть не зрозуміли б про що ми тут сперечаємося. Тому саме для них і була створена дана тема.

Можливо, у вас є цікаві способи як пришвидшити роботу ОС, чи цікаві думки, тоді прошу, пишіть. А суперечки, даруйте, ні про що, відверто скажу -- набридли. І я також, якби було бажання і час міг би найти певні повідомлення на сайтах в доказ своїх слів. Адже я сам їх не вигадав. Але навіщо?

А про

Quote (VikaR)
Чи синдром "вчителя", позбавитись від якого ви вже не можете? Я не ваша учениця
, може вже досить? Вам же не подобається, коли Вас ображають? То чому це має подобатися мені? Чи це такий Ваш стиль спілкування?

Тому пропоную надалі поступати так: не переходити на особистості, а писати лише по ділу. Згода?

konsergДата: Понеділок, 01.12.2008, 18:29 | Повідомлення # 22
Admin
Шановна Віка. В мене є дуже добра, хороша, красива і розумна невістка, яку також звуть Віка. Так от, читаючи ваші повідомлення, я переконався, що не всі Віки однакові. Вам чого хочеться, війни чи істини? Якщо вже вас так зацікавив цей QoS, то будьте такі ласкаві, перегляньте повідомлення на першій сторінці цієї теми (внизу). Можливо ви зрозумієте про що іде мова. Тепер про ваші "докази".
Quote (VikaR)
Будь-ласка хоч один доказ, такий же авторитетний, як і на сайті Майкрософт

Опис роботи цієї опції на сайті Майкрософт є доказом чого? Я так і не знайшов відповіді у ваших записах.
Можливо тут:
Quote (VikaR)
Ось ще одне посилання з вікіпедії.
Хіба вам не відомо як там створюються записи? Невже можна вірити всьому, що написано? (це стосується і моїх записів)
Чи, можливо, ви тут сама зрозуміла про що йдеться "Сведения в разделе «Использование QoS на конечных компьютерах под управлением Windows XP» правильно описывают поведение компьютеров под управлением Windows XP."? То поясніть мені ці слова.

Взагалі то я також колись був молодим і так як і ви намагався відстояти свою думку. І так як і вам мені здавалося, що мене намагаються принизити, бо я молодий. Повірте на слово -- це скоро мине, як і молодість. Не потрібно так близько все сприймати. Я знаю, що у вас зараз виникла думка "Знову повчає".
Тому, щоб нарешті завершити цю нікому непотрібну суперечку, прошу вас ще раз -- перечитайте моє повідомлення на першій сторінці і ви зрозумієте, чому ваші експерименти з відключенням і без відключення QoS нічого не дали.

А про рамки нормального спілкування у нас, здається, різні погляди. Пам"ятаєте, я не раз пропонував вам мир, а ви кожного разу бачили в моїх словах щось погане. Можливо, вам саме цього і хотілося? Пам"ятаєте вислів про калюжу і про те, що кожен в ній бачить?

konsergДата: Понеділок, 01.12.2008, 22:59 | Повідомлення # 23
Admin
Ніколи не роби з іншими того, що не хотів би, щоб зробили з тобою.

konsergДата: Неділя, 07.12.2008, 02:27 | Повідомлення # 24
Admin
За неетичні висловлювання повідомлення користувача Віка (VikaR, доброжелатель, ортопедист, любитель котів) вилучені з сайта. Це буде робитися і надалі.

Прохання до усіх відвідувачів: при спілкуванні бути взаємоввічливими.

Адміністратор

konsergДата: Неділя, 21.12.2008, 13:35 | Повідомлення # 25
Admin
Ще кілька цікавих порад

1. Якщо двічі клацнути по файлу, утримуючи натиснутою клавішу Shift, то програма запуститься мінімізованою.

2. Для роботи в Microsoft Word або Excel.
Якщо натиснути клавішу Shift і взяти мишею будь-яку автофігуру і не відпускаючи Shift потягнути малюнок вгору ( чи вниз), вправо (чи вліво), то він переміщатиметься строго по вертикалі (чи горизонталі). А якщо натиснути ще і Сtrl (не відпускаючи Shift), то цей малюнок ще й скопіюється.

konsergДата: Вівторок, 23.12.2008, 21:28 | Повідомлення # 26
Admin
Порада наступна

Замість браузера можна використати будь-яке вікно з експлорером (наприклад, папку Робочого столу "Мій комп'ютер"). Для цього в адресному рядку потрібно набрати адресу сайту. Наприклад, http://konserg.ucoz.ua/

ЛЕВ-КОРОЛЬДата: Субота, 09.01.2010, 00:03 | Повідомлення # 27
Лейтенант
Група: VIP група
Репутація: 3
Елементарне правило :
1) більшість програм встановлювати на інші диски, крім того, де стоїть ОС.

2) Не загромаджувати робочий стіл файлами, об’єктами та програмами. Користуватися ярликами.

3) Змінити вихідну папку ярлика "Мої документи"

Форум » Архів » Оптимізація роботи ПК » Як налаштувати ПК ? (Ділимося власним досвідом)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Copyright KonSerg© 2016