Чого не вистачає на сайті? - Сторінка 2 - Форум
Форма входу
Наше опитування
Хабарництво в освіті ...
Всього відповідей: 1286
Друзі сайту
Інформатика у 12-річній школі
Видавництво «Шкільний світ» Видавництво «Шкільний світ»

Кращі сайти Рунетa
Рейтинг освітніх сайтів
Телепрограми
Пошукові сервери
Пошук однокласників
Світова бібліотека
МОН України
Сервіси для сайта
Інформери
Довідка фірм і сайтів України
Статистика
Міні-чат
200
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 580

П'ятниця, 09.12.2016, 13:34

Незареєстровані гості можуть тільки переглядати повідомлення форуму.
     Щоб мати змогу приймати участь в обговоренні теми, потрібно зареєструватися.
     Для тих, хто робить це вперше, натисніть Потрібна допомога.
Останні повідомлення:
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика

[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 3«123»
Форум » Архів » Ваші пропозиції » Чого не вистачає на сайті?
Чого не вистачає на сайті?
konsergДата: Середа, 20.08.2008, 16:08 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 5
Статус: Offline
Знаю з власного досвіду, що заходячи на сайт, завжди шукаєш на ньому щось потрібне для себе. Або щось цікаве.
Тому я пропоную усім відвідувачам висловити свої пропозиції, побажання, думки щодо наповнення сайта. Можливо, саме Ваші пропозиції стануть мені в пригоді, а Вам допоможуть знайти саме те, що шукали і зробити саме цей сайт Вашим улюбленим.

LanaДата: Понеділок, 02.02.2009, 14:57 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Дякую за Вашу відповідь, konserq. Але в нашій школі досить жорсткий контроль за використанням "практичних годин", як говорять "від дзоника до дзвоника" вчитель повинен використати цей час строго для предмета, та ще й звіт здати.

Lana

konsergДата: Понеділок, 02.02.2009, 22:31 | Повідомлення # 17
Admin
Quote (Lana)
строго для предмета

Вибачте, а який предмет мається на увазі? Можливо, інформатика?

АннаДата: Середа, 04.02.2009, 00:00 | Повідомлення # 18
Рядовий
Привіт. Я шукаю бесіду на тему: "Суїцидальна поведінка серед учнів молодших класів".

LanaДата: Четвер, 05.02.2009, 11:41 | Повідомлення # 19
Рядовий
Так, я маю на увазі інформатику.

Lana

konsergДата: Четвер, 05.02.2009, 18:58 | Повідомлення # 20
Admin
Вітаю Вас, Lana

Як я розумію, у Вас є доступ до кабінету інформатики.
Я б запропонував Вам такі види робіт:

1. Створення власних веб-сторінок (або сайту школи), а потім розміщення їх на безкоштовному хостингу (хоча б на Ucoz).

2. Дуже цікава робота - розробка відеоуроків на певну тему. Для цього Вам необхідно придбати програму, здатну виконувати такі роботи. І дітям цікаво, і Вам користь. (Якщо зацікавить, наведу приклади цих програм)

3. Цікава робота - створити родинне дерево (як з допомогою спеціальних програм, так і самостійно). При цьому можна відскановувати родинні фото, редагувати їх в Фотошопі, створювати презентації чи альбоми, ...

4. З допомогою програм підбору макіяжу, зачісок, ... (типу Cosmopoliten), можна створити свою фотостудію. А якщо є цифровий фотоапарат, то взагалі віідбою не буде від клієнтів.

5. Для тих, хто не байдужий до музики пропоную скористатися програмами типу Dance Machin або E-Jey. Рекомендую, хоча є й багато інших.

6. Якщо є фотоапарат, то створити комп'ютерний фотоальбом про своє село чи місто. Наприклад по рубриках "Цікаві люди", "Визначні місця", "Як не соромно?", "Мій куточок", ...

7. Виготовити прикраси для кабінету: підставки для вазонів, плакети на стіну, ...

LanaДата: П'ятниця, 06.02.2009, 10:21 | Повідомлення # 21
Рядовий
Добрий день, konserq! Дякую Вам за корисну інформацію. Порадьте, будь-ласка, програму для створення відеоуроків та як її знайти. І ще одне прохання. На жаль, я не дуже досвідчений користувач Інтернету. Я вже майже закінчила роботу над сайтом школи, але не знаю як його розмістити в мережі. Допоможіть порадою.

Lana

konsergДата: П'ятниця, 06.02.2009, 20:31 | Повідомлення # 22
Admin
Quote (Lana)
програму для створення відеоуроків

Кращої за Adobe Captivate я не зустрічав. Знайти в інтернеті її легко, використавши для цього пошук.

Quote (Lana)
Я вже майже закінчила роботу над сайтом школи, але не знаю як його розмістити в мережі

Хороших безкоштовних хостів мало. Більшість із них вимагають майже нереальні речі для початківців (наприклад, постійне оновлення, певну кількість відвідувачів, ...). Крім того, вони можуть без пояснення причин просто закрити ваш сайт і на цьому вся ваша робота піде ... (ну Ви в курсі куди smile
Я сам довгий час шукав, але толкового нічого так і не зустрів. Про погані безкоштовні хости я не буду говорити, бо це також їхня реклама, а вони цього не заслуговують. Що ж робити? Зареєструйтеся як і я на Укозі. Із всього, що я бачив -- це найкращий проект. А свої вже створені сторінки Ви можете приєднати до сторінок цього проекту. Крім того, Ви кажете, що

Quote (Lana)
я не дуже досвідчений користувач
, то в такому разі -- це саме те, що Вам потрібно.

konsergДата: П'ятниця, 06.02.2009, 21:12 | Повідомлення # 23
Admin
Подивіться на цю сторінку http://konserg.ucoz.ua/dir/14
А ще сюди http://www.mylivepage.ru/

PS: Мені здається, що Ваші повідомлення було б краще зоставляти в розділі "Запитуєте - відповідаємо" (тільки не сприйміть це за образу)

meg_olushkaДата: Субота, 21.03.2009, 20:58 | Повідомлення # 24
Рядовий
привіт . Мені потрібно знайти матеріал на тему " Інтерактивні методи на уроках обслуговуючої праці ". Ольга

AvhystinkaДата: Четвер, 26.03.2009, 11:39 | Повідомлення # 25
Рядовий
Шукаю сценарій свята "Вручення паспортів". І щодо літньої практики я теж "За". Ваш сайт справді нахідка дякую biggrin

Додано (26.03.2009, 11:39)
---------------------------------------------
Привіт ще раз. Передивилась весь матеріал. Чого шукала не знайшла, але знайшла те чого неочікувала. Як щодо планувння на І-ІІ півріччя для педагога організатора. angel

betmenДата: Середа, 20.05.2009, 21:41 | Повідомлення # 26
Рядовий
Дуже рада познайомитися з Вашим сайтом. Є запитання. Чому немає української мови. зарубіжної літератури. Можу поділитися своїм досвідом і матеріалами. Сайт просто чудовий! Щиро дякую за вашу невтомну працю! З повагою Тетяна

Повідомлення відредагував betmen - Середа, 20.05.2009, 21:42

konsergДата: Четвер, 21.05.2009, 12:34 | Повідомлення # 27
Admin
Для betmen

Присилайте свої матеріали. Буду радий розмістити їх на сайті (звичайно за Вашим авторством)

А про українську мову і зарубіжну літературу - пам'ятаєте вислів "Нельзя объять необъятное" Не викладаю я цих предметів і відповідно - матеріалів до них нема (майже). Але з Вашою допомогою надіюсь ліквідувати цей недолік.

З повагою - Кондратюк С.Ю.

olkaДата: Четвер, 05.11.2009, 17:38 | Повідомлення # 28
Рядовий
дякую за сайт... Хоч щось цікаве знайшла для себе. Проте для мене тут є один великий мінус... Чомусь переглянути інформацію я не можу: що не роблю, та мені пропонують лише скачати, а скачувати без перегляду - не дуже приємно. Інколи отримаєш те, що вже маєш, хоча по-іншому написане... confused Поясніть, будь ласка, як можна переглянути інформацію... Не все ж скачувати всліпу help hello

konsergДата: Четвер, 05.11.2009, 20:16 | Повідомлення # 29
Admin
Шановна olka
В мене не так багато часу, щоб розміщати тут ще і повний варіант матеріалів. До цього часу я вже розмістив для скачування майже половину того, що маю. А якщо матеріали розміщувати в повному варіанті, то здогадайтеся скільки додатково піде на це часу. Його ж перед цим ще потрібно відповідно відформатувати.
Тому вибачте, але ...

ЛЕВ-КОРОЛЬДата: Неділя, 07.02.2010, 12:39 | Повідомлення # 30
Лейтенант
Група: VIP група
Репутація: 3
Quote (konserg)
Подивіться на цю сторінку http://www.mylivepage.ru/

Здається, тепер щоб скачати з mylivepage, потрібно $$$ викласти.

Дивно, але в цій темі я нічого не знайшов по темі Ваші пропозиції » Чого не вистачає на сайті?

Отже, моя думка :
1) ну можливості то обмежені...Багато не намудруєш, але бажано б покращити інтерфейс.

і ОБОВЯЗКОВО зробити пошук. Якусь кращу систематизацію зробити, а то багато всяких корисних файлів, але знайти саме те, що потрібно,, дуже складно, хоча воно на цьому сайті є, і ти знаходиш його значно пізніше.....

Рубрики я б модернізував. Як саме, остаточно ще не знаю))))

3) а чи можливо, щоб і справа була область завдань? можна б там статистику останніх матеріалів зробити, або скачувань найкращих. Або просто статистику. Думаю, панель справа потрібна.
Да і ліву модернізувати звичайно теж потрібно))) Ось такі пропозиції, вибачте, якщо щось не так сказав)))

Додано (07.02.2010, 12:39)
---------------------------------------------
ще б бажано погрупувати матеріали :

1) створити розділи : тести, ворд-документи, презентації, відеоуроки.
(розділ програм окремо ж створений)

2) математику виділити в окремий розділ))))

А то важкувато знаходити ПОТРІБНІ матеріали, і частіше за все з потрібним матеріалом ти зустрічаєшся ВИПАДКОВО, а не в результаті РЕТЕЛЬНОГО ПОШУКУ.

І якось обмежити зареєстрованих. А то зареєстрованих дуже багато, а матеріалів від "новеньких" зовсім мало((((( да і повідомлень на форумі також.

Може взяти досвід "форуму інформатиків україни" ?

Форум » Архів » Ваші пропозиції » Чого не вистачає на сайті?
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

Copyright KonSerg© 2016