Олімпіада з інформатики - Форум
Форма входу
Наше опитування
Хабарництво в освіті ...
Всього відповідей: 1286
Друзі сайту
Інформатика у 12-річній школі
Видавництво «Шкільний світ» Видавництво «Шкільний світ»

Кращі сайти Рунетa
Рейтинг освітніх сайтів
Телепрограми
Пошукові сервери
Пошук однокласників
Світова бібліотека
МОН України
Сервіси для сайта
Інформери
Довідка фірм і сайтів України
Статистика
Міні-чат
200
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 580

Субота, 03.12.2016, 21:42

Незареєстровані гості можуть тільки переглядати повідомлення форуму.
     Щоб мати змогу приймати участь в обговоренні теми, потрібно зареєструватися.
     Для тих, хто робить це вперше, натисніть Потрібна допомога.
Останні повідомлення:
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика

[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Архів » Інформатика » Олімпіада з інформатики
Олімпіада з інформатики
SergДата: П'ятниця, 11.04.2008, 20:56 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Модераторы
Репутація: 1
Статус: Offline
Олімпіада, яку називають "Олімпіада з інформатики" є по своїй суті олімпіадою з програмування. Не заперечуючи важливості такого виду олімпіади, все ж хотілося б дізнатися, чому не назвали її своїм ім'ям?

IskrinaДата: Неділя, 13.04.2008, 16:23 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Репутація: 0
Вся справа в тому, що інформатика народилася з математики. Нею займалися математики. Особливо це стосується спеціалістів з логіки.
Сьогодні інформатика сформувалась як окрема наука, але сильні вчені мужі-математики не хочуть відпускати своє дитя. Пройде деякий час і все стане на свої місця. На олімпіаді з інформатики ми будемо займатися інформаційно-комунікаційними технологіями і їх використанням в народному господарстві, тощо..

http://iskrina.ucoz.ua

SergДата: Неділя, 13.04.2008, 17:42 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Це і так зрозуміло. Але хочеться це мати сьогодні, а не в далекому майбутньому. Я уже достатньо ситий обіцянками про близьке світле майбутнє. Але ті, хто це обіцяє забувають сказати, що воно буде тільки для них. Крім того, чомусь крайнім роблять саме мене - простого звичайного вчителя, який нібито не хоче дати дитині такі знання, які дозволять цій дитині розв'язати хоча б одну задачу на олімпіаді обласного рівня. Невже ті, хто складає ці задачі, бачать дітей тільки по телевізору?

IskrinaДата: Неділя, 13.04.2008, 22:49 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Щоб навчити учнів програмуванню, потрібно вчити їх не на тій мізерній кількості уроків, що відводиться навчальним планом. Ї навіть гурткова робота тут не допоможе.
Вважаю, що зміст олімпіадних завдань з інформатики потрібно змінювати докорінно. Але це не в нашій компетенції. Ми можемо тут на форумі про це вільно сказати і все.

SergДата: Понеділок, 14.04.2008, 11:00 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Я з вами згоден на 100%. На днях мене один із начальників питав, доколи це буде продовжуватися, що наші учні не можуть розв"язати задачку на обласній олімпіаді. Ну що йому скажеш? Я відповів, що це буде доти, поки не змінять задачі на такі, які будуть посильні дітям із звичайних шкіл. Здається я не переконав його. cry

IskrinaДата: Вівторок, 15.04.2008, 12:29 | Повідомлення # 6
Лейтенант
А чи дружить Ваш начальник із комп'ютером і на якому рівні?
Хоч про начальство писати тут не слід.

konsergДата: Вівторок, 15.04.2008, 13:53 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 5
Про начальство, як і про політику -- або добре, або нічого.
wacko

skaerДата: Четвер, 24.04.2008, 07:59 | Повідомлення # 8
Рядовий
ги, "доколи це буде продовжуватися, що наші учні не можуть розв"язати задачку на обласній олімпіаді." -- учні самі мусять прагнути зробити щось своїми руками (точніше головою), і поки у них стимулу небуде, вони нічого робити не будуть, стимулом має бути якась грошова винагорода або матеріальний приз, і аж ніяк не "позитивна рцінка за семестр" wink моя думка

Люблю любить, спешу хотеть...

IskrinaДата: Понеділок, 28.04.2008, 17:12 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Стимулом повинне бути задоволення, отримане від творчої діяльності. Ось що визначає смисл життя людини! Тільки в творчій діяльності людина може досягнути вершин в науці, та й в любій справі.
skaer, а Ви отримували коли небуть таке задоволення? Мабуть не отримували, тому що такого не писали б.
Якщо Ви будете думати про грошову, або іншу винагороду, діла не буде. Всі великі відкриття робилися людьми, які не думали про винагороду.

nodДата: Середа, 30.04.2008, 10:46 | Повідомлення # 10
Рядовий
для skaer, думаю що спочатку мають бути створені умови для здобуття знань і для їх подальшого використання, бо ті знання які ми здобуваєм у школі потрібні нам в основному для вступу у вищий навачальний заклад. Непогано було б запровадити стипендію для призерів олімпіад вже у школі або в подальшому навчанні як в США.

skaerДата: Субота, 03.05.2008, 12:03 | Повідомлення # 11
Рядовий
""""""Якщо Ви будете думати про грошову, або іншу винагороду, діла не буде. Всі великі відкриття робилися людьми, які не думали про винагороду."""""
--------------------
Нарешті ми знайшли людину яка буде працювати без зарплати, задарма, за задоволення!!!!!! Себе не обманюйте...

konsergДата: Неділя, 04.05.2008, 12:57 | Повідомлення # 12
Admin
Аdmin

В спілкуванні прошу не переходити на особистості.
Нагадую, що всі повідомлення, які можуть когось образити, будуть видалятися з форуму.

konsergДата: Вівторок, 06.05.2008, 09:45 | Повідомлення # 13
Admin
Quote (nod)
думаю що спочатку мають бути створені умови для здобуття знань

Доколи ми будемо чекати, поки хтось нам щось зробить? А де ж ваше особисте прагнення до знань? Де бажання вирватися з кола тупизни?

IskrinaДата: Вівторок, 13.05.2008, 22:43 | Повідомлення # 14
Лейтенант
Quote (skaer)
Нарешті ми знайшли людину яка буде працювати без зарплати, задарма, за задоволення!!!!!! Себе не обманюйте...

Працювати за платню це одне, а творча діяльність це зовсім інше. Ви її мабуть ніколи не пізнавали?

skaerДата: Четвер, 15.05.2008, 16:05 | Повідомлення # 15
Рядовий
to Iskrina
Раніше люди жили щоб працювати а зараз працюють щоб вижить і ніяка творча діяльність цього не змінить. Наскіки я розумію Ви вчитель, творча особистість, так виходячи з ваших слів.... "творча діяльність це зовсім інше" так працюйте на радість деректору та заучу 24 години на добу, це вам пренесе багато задоволення і втіхи. Не хочу більше вам нічого пояснювати, ми один одного незрозуміємо.

Форум » Архів » Інформатика » Олімпіада з інформатики
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Copyright KonSerg© 2016