Яйце чи курка? - Форум
Форма входу
Наше опитування
Хабарництво в освіті ...
Всього відповідей: 1286
Друзі сайту
Інформатика у 12-річній школі
Видавництво «Шкільний світ» Видавництво «Шкільний світ»

Кращі сайти Рунетa
Рейтинг освітніх сайтів
Телепрограми
Пошукові сервери
Пошук однокласників
Світова бібліотека
МОН України
Сервіси для сайта
Інформери
Довідка фірм і сайтів України
Статистика
Міні-чат
200
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 580

П'ятниця, 09.12.2016, 13:33

Незареєстровані гості можуть тільки переглядати повідомлення форуму.
     Щоб мати змогу приймати участь в обговоренні теми, потрібно зареєструватися.
     Для тих, хто робить це вперше, натисніть Потрібна допомога.
Останні повідомлення:
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика

[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Архів » Інформатика » Яйце чи курка? (Що хочемо навчити на уроках інформатики?)
Яйце чи курка?
konsergДата: Понеділок, 22.12.2008, 19:39 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 5
Статус: Offline
Не заперечуючи важливості вивчення програмування, все ж першочерговим вважаю опанування комп'ютером та його основними програмами. А що думаєте про це Ви?

greenДата: Субота, 21.03.2009, 03:41 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Я важаю що в якійсь мірі Ви праві. Думаю, більшості учнів в майбутньому знадобляться більше офісні програми...

konsergДата: Неділя, 22.03.2009, 18:27 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 5
Якщо іти шляхом, що всіх треба навчити всьому, то постає логічне питання: чому не вивчають в школі, наприклад, гру на музикальних інструментах, чому не введуть обов'язковим предмет "Хореографія", чому б не навчати учнів основам рукопашного бою, чому не викладаються основи пошиття одягу чи нанесення макіяжу, чому не вводять предмет "Правила етикету", ... -- цей перелік може бути достатньо довгим. І як бачите, в ньому перелічені далеко не останні сторони нашого життя, які, я в цьому впевнений, знадобляться майбутнім дорослим людям в житті обов'язково.

Звичайно, можна заперечити, що "Якщо буде в них така потреба, то навчаться самі". То чому б самим і не вивчати програмування, чи, наприклад, хімію, не вивчати вірші чи основи астрономії?

ALEKS_SHEДата: Понеділок, 09.11.2009, 12:13 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: VIP група
Репутація: 0
На мою думку курс інформатики в школі потрібно розбити на два предмети. Раніше інформатику відносили до мате атичного циклу - більш теоретичного спрямування - і вивчали саме програмування. Зараз інформатика відноситься до технології - більш практичного спрямування. Тому , вважаю, програмування повино бути відділено від курсу користувача ПК.

ЛЕВ-КОРОЛЬДата: Субота, 09.01.2010, 00:21 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: VIP група
Репутація: 3
Однозначно програмування потрібне! і не лише Паскаль, або VB, а й Дельфі.

Я ось прийшов 11 клас, де навіть як виключати комп не всі знали, не говорячи вже про розвязування квадратних рівнянь по алгебрі....

Дак ось після семестру програмування вони значно додали в інтелектуальному розвитку.

Я в 5 класі буду пробувати давати Паскаль. А то ЛОГО щось поки що не можу знайти в інеті.....

Форум » Архів » Інформатика » Яйце чи курка? (Що хочемо навчити на уроках інформатики?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright KonSerg© 2016