Чому я не хочу працювати в школі - Форум
Форма входу
Наше опитування
Хабарництво в освіті ...
Всього відповідей: 1286
Друзі сайту
Інформатика у 12-річній школі
Видавництво «Шкільний світ» Видавництво «Шкільний світ»

Кращі сайти Рунетa
Рейтинг освітніх сайтів
Телепрограми
Пошукові сервери
Пошук однокласників
Світова бібліотека
МОН України
Сервіси для сайта
Інформери
Довідка фірм і сайтів України
Статистика
Міні-чат
200
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 580

Вівторок, 06.12.2016, 08:01

Незареєстровані гості можуть тільки переглядати повідомлення форуму.
     Щоб мати змогу приймати участь в обговоренні теми, потрібно зареєструватися.
     Для тих, хто робить це вперше, натисніть Потрібна допомога.
Останні повідомлення:
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика

[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Архів » Моє ставлення до роботи в школі » Чому я не хочу працювати в школі
Чому я не хочу працювати в школі
konsergДата: Понеділок, 14.06.2010, 21:48 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 5
Статус: Offline
"... Я ненавижу, когда стреляют в спину,
Я также против выстрела в упор"

Переважна більшість вчителів нарікають на свою гірку долю. Вони впевнені, що заслуговують на краще, але рідко замислюються, а що власне їх не влаштовує?

Особисто я не уявляю себе без школи. Та все ж, багато що мені не подобається в своїй роботі. Запитаєте, що саме? Боюсь, що список буде надто довгим, тому тільки розпочну його, а ви вже, надіюсь, додасте своє.

Отже:

1. Мені не подобається, що доводиться багато часу віддавати писанині. Здогадались, чому? Так, переважна більшість того, що нам доводиться писати нікому не потрібна.

2. Мені не подобається такий стан речей, коли я усім щось ніби завинив. І батькам, і учням, не говорячи вже про вищестояче керівництво. Доводилося колись спостерігати, як молодий вчитель щиросердно не розумів, чому він повинен робити дещо з того, що не входить в його обов'язки. Так і не зрозумівши, що суть в системі, цей вчитель (до речі ВУЗ закінчив з червоним дипломом, а в школі його діти по-справжньому любили) зараз успішно вже не перший рік продає на базарі шапки.

3. Мені не подобаються мої таблиці образотворчого мистецтва, сама "молода" з яких на рік старша за мене.

4. Мені не подобається ...

І все ж я не можу без школи.
Чому тоді всі мої слова? А ви як гадаєте?

ЛЕВ-КОРОЛЬДата: Четвер, 17.06.2010, 22:02 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: VIP група
Репутація: 3
велика відповідальність.

Адже в школі вчаться/вчилися всі. І грабіжники, і злодії, і вбивці, і корупціонери, і ледацюги, і депутати, і просто підлі люди...

І в тому, якими вони стали, і що зробили є вина вчителя. Кожного вчителя(кожного предмету). Ну це перебільшено, але факт є фактом. Вчителі впливають на долю тих, кого навчають.

Ось така думка.

konsergДата: П'ятниця, 18.06.2010, 13:11 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 5
Цікавий, але дуже поширений підхід. В тому, що люди є не надто хороші зручно звинуватити школу: це саме вони навчили поганому дитину. А от батьки, міліція, держава, товариші, сусіди, сама особа і зрештою гени, спадковість - майже ні при чому.

Дійсно, вчителі впливають на дітей, як до речі і діти впливають на них. Але покажіть мені хоч одного вчителя, який вчить матюкатися своїх учні, розповідає як краще вкрасти, показує різні способи вживання алкоголю, передає досвід куди краще вдарити, щоб точно завалити людину. Ви таких багато знаєте? Я особисто - жодного. Зате, навіть сьогодні одна з мам нашого учня прямо при ньому і трьох вчителях відверто показувала своє хвилювання добірним матом в приміщенні школи. Як ви гадаєте, буде вірити мені ця дитина, що матюкатися не гарно, якщо найрідніша людина сама показує приклад?

Якщо бути відвертим, то вина є усіх. Але так перекласти вину на кожного можна навіть за те, що відбуваються війни, що кити викидаються на берег, що колорадські жуки їдять картошку, що моя ... Чи не так?

oleg_biosДата: П'ятниця, 18.06.2010, 20:05 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Пользователи
Репутація: 1
Quote (konserg)
коли я усім щось ніби завинив. І батькам, і учням,

В Умані біля школи жорстоко побили вчителя
Свідками були учні молодших класів.

http://gazeta.ua/index.php?id=341055

Знання без меж

gordanaДата: Вівторок, 06.07.2010, 22:14 | Повідомлення # 5
Лейтенант
На мою думку, стаття в тему.Вивих української системи освітиhttp://osvita.ua/vnz/high_school/7838

Додано (06.07.2010, 22:14)
---------------------------------------------
А як Вам, шановні колеги, перехідна 11-річну освіту?І як будуть коригуватися програми 12-річної школи під цей перехід? Мабудь ще не раз пожаліємо, що працюємо в школі. Пани чубляться, а на хлопові шкіра тріщить. Хлопи- це ми з Вами.

dana

NBДата: Середа, 07.07.2010, 00:19 | Повідомлення # 6
Рядовий
Репутація: 0
konserg,
Quote (konserg)
Зате, навіть сьогодні одна з мам нашого учня прямо при ньому і трьох вчителях відверто показувала своє хвилювання добірним матом в приміщенні школи. Як ви гадаєте, буде вірити мені ця дитина, що матюкатися не гарно, якщо найрідніша людина сама показує приклад?

Прикро. Колись, і не такі далекі ті часи, у Будищах чоловіки не вживали таких слів. А тепер бачу доволі знайому картину.
А у вчителя є лише слово. І повинно воно бути до того ж правильно інтонаційно оформлене. Бо якщо комусь щось здасться, то тоді начувайся, вчителю.
На моє переконання школа як інститут навчання, виховання в цьому не винна. В нашій державі немає соціального запиту на освічених і моральних громадян.
Якось зустрілося: Бог дал человеку два колена, чтобы одно преклонить перед врачем, другое - перед учителем. Мы же и врача, и учителя поставили на оба колена.
Та прийде вересень і я з усмішкою, надією, любов'ю піду до дітей. Чого і вам бажаю.

gordana,
Та ми на 12-річну перейти не встигли. Але 12-й рік все ж буде. Маю на увазі обов'язковий рік дошкільної освіти для всіх дітей. Не зрозуміло, як вони собі це малюють на папері у своїх високих кабінетах. Я на практиці цього не бачу.

gordanaДата: Середа, 07.07.2010, 09:16 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Цікаво, як буде виглядати дошкільна освіта в селах, особливо гірських, де дитячих садочків немає? Ще цікаво буде виглядати наступного року викладання в 11 класі, коли за 1 рік потрібно буде пройти програму 2х років. А що буде з підручниками, яких і так катастрофічно не вистачає , і які у школі появляються під Новий рік? Все це лишній раз показує наскільки влада далека від реальностей життя.

dana

NBДата: Четвер, 08.07.2010, 17:42 | Повідомлення # 8
Рядовий
Quote (gordana)
влада далека від реальностей життя

+ 1000!!!

gordanaДата: Середа, 18.08.2010, 16:57 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Вчора був об"їзд шкіл, управління освіти перевіряло готовність шкіл до навчального року. Мало того, що ремонти робляться за рахунок батьків, в основному, об"їзд завершився банкетом( мабуть нехилим), оскільки була дана вказівка у всіх школах з кожного вчителя зібрати на цей банкет по 10грн. Принципово не дала!!!!!!!! angry Побоялася, щоб не обжерлися. biggrin

dana

ЛедіДата: Понеділок, 18.10.2010, 23:26 | Повідомлення # 10
Рядовий
Як надоїли постійні збори грошей на всякі семінари.Вчителі проводять відкриті уроки, а адміністрація пожинає плоди ,отримує грамоти,подяки,премії.За що?За те,що не поважає вчителя і тільки вміє добре кричати.А курси підвищення кваліфікації,це взагалі дурдом. wacko Нами керують люди,які далекі від реального життя.А страждаємо ми,вчителі і діти.Хочуть освіту,як за кордоном,але для того потрібні ще відповідні умови,яких,на жаль, у нас нема.Жаль,але і поваги до вчителя також нема! help cry

ValeryДата: Середа, 24.11.2010, 18:22 | Повідомлення # 11
Рядовий
Цілком згодна з попередніми висловами.

Повідомлення відредагував Valery - Середа, 24.11.2010, 18:24

melniriДата: Понеділок, 10.01.2011, 14:45 | Повідомлення # 12
Рядовий
Ви сказали в голос те що болить і мені. Я в школі 13-й рік і всі тринадцять років мучуся, і кожного разу, коли тупну ногою і кажу собі "Все йду!" стає шкода, заспокоююсь приходжу до школи і знову. Найбільше дратує коли підставляють колеги, перед тими ж батьками. Дратує, коли замість того щоб похвалити, тебе, вибачте "мордою в багно", а щоб не лізла, бо треба пропихнути "своїх". Дратує адміністрація з життєвою позицією "А оно мне надо?". Про наші заробітки я взагалі мовчу. А щодо наступного року в 11 класах, це журитеся ви та я, а вчителі з великим досвідом роботи не переймаються, працюють так як завжди, дехто навіть не читав тих нових програм. А в мене в школі таких колег з довсідом роботи 60%. То про яку повагу до НАС вчителів може бути мова?

ПроффесорДата: Понеділок, 14.03.2011, 14:47 | Повідомлення # 13
Рядовий
Сьогодні в школі працюють лише:
1. Жінки (переважна більшість вчителів), яких утримує добрезабезпечений чоловік, батьки, адже прожити на чесно зароблений прожитковий мінімум не так і легко.
2. Люди, які закінчили ПЕД і більше нічого в житі робити не вміють, тому проклинають свою долю і тихо працюють.
3. Вчителі зі стажем, категоріями (пенсіонери), які получають немалу зарплату + пенсію, так можна жити :).
4. Люди, які ідуть до школи, працюють там рік чи два, і тікають звідти розуміючи, що вчитель зараз те саме, що кріпак за Катерини ІІ, де послали - туди і йде, що сказали - те і робить, дали копійку от і радіє.
І ще одне, всі вчителі поділяються на міських і сільських. Останіх можна впізнати за вітсутністю репрезентабельного одягу і коштів. В сільських школах немає репетиторства і хабарів за екзамени.

Можливо, хтось скаже, що вчитель - це покликання, стан душі... Це просто смішно, чим ту душу кормити, якщо отримуєш 1000 грн(повна ставка). А якщо є сімя: жінка, дитина, та ще й нема власного житла.

Отже ближче до діла, що не задовільняє.
1. Заробітьня плата.
2. Преславутий гуманний підхід до освіти. Тепер будь-який учень може послати вчителя куди-подальше і в результаті виявиться, що вчитель чинив моральний тиск на дитину, та ще й за скаргами батьків, роботу вчителя-садиста буде перевіряти вища інстанція.
3. Постійні збори коштів, на семінари, кабінети і так далі.
4. Відсутність профспілки, як такої. Захищають вони інтереси лише самих себе і своїх знайомих чи родичів. Якщо комусь цікаво як має працювати профспілка, гляньте на Францію чи Англію.
5. Повна відсутність соціальної і правової захищеності вчителів. Закони є, але скажімо чесно, хто їх дотримується? Щось не подобається тобі в школі, ніхто не тримає, на твоє місце з сотні претендентів з 1 і 2 категорій тих, що працюють в школі.

УмкаДата: Четвер, 28.07.2011, 21:31 | Повідомлення # 14
Рядовий
я захотіла стати вчителькою ще зі свого далекого 1 вересня. мою вчительку звали так, як і мене. і ми тепер з нею колеги. як назвати це? стан душі, покликання, дитяча мрія? все це красиві слова. та чомусь з кожним роком все важче настроїтись на роботу. наче приходиш у вересні - і крила за спиною. але вже за тиждень тобі ті крила обскубуть - плани, конспекти, звіти, семінари... туди здай, сюди здай... а вчити коли?!!!

Форум » Архів » Моє ставлення до роботи в школі » Чому я не хочу працювати в школі
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright KonSerg© 2016