Яка вона насправді? - Сторінка 2 - Форум
Форма входу
Наше опитування
Хабарництво в освіті ...
Всього відповідей: 1286
Друзі сайту
Інформатика у 12-річній школі
Видавництво «Шкільний світ» Видавництво «Шкільний світ»

Кращі сайти Рунетa
Рейтинг освітніх сайтів
Телепрограми
Пошукові сервери
Пошук однокласників
Світова бібліотека
МОН України
Сервіси для сайта
Інформери
Довідка фірм і сайтів України
Статистика
Міні-чат
200
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 580

Вівторок, 06.12.2016, 08:03

Незареєстровані гості можуть тільки переглядати повідомлення форуму.
     Щоб мати змогу приймати участь в обговоренні теми, потрібно зареєструватися.
     Для тих, хто робить це вперше, натисніть Потрібна допомога.
Останні повідомлення:
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика

[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 3«123»
Форум » Архів » Стан освіти » Яка вона насправді?
Яка вона насправді?
SergДата: П'ятниця, 02.05.2008, 20:07 | Повідомлення # 16
Лейтенант
Група: Модераторы
Репутація: 1
Статус: Offline
Стан освіти дуже гарно видно за професіональністю робітників, які працюють після закінчення навчальих закладів. Я, наприклад, боюся іти на прийом до молодого лікаря. sad

kinguaДата: Неділя, 25.05.2008, 10:28 | Повідомлення # 17
Група: Видалені

Чому Ви шановні так скептично ставитесь до нашої освіти?
Я скажу Вам прямо той хто хотів вчитьись - той вчився а інші ходили штани протирати.
по - друге в Україні освіта одна з передових за кваліфікацією вчителів та маштабами корупції biggrin

oleg_biosДата: Неділя, 25.05.2008, 19:34 | Повідомлення # 18
Сержант
Група: Пользователи
Освіта дійсно тоне в статистиці та ілюзіях!

Ми кидаємося з однієї крайності в іншу...

Знання без меж

SergДата: Понеділок, 26.05.2008, 13:01 | Повідомлення # 19
Лейтенант
Quote (oleg_bios)
Освіта дійсно тоне в статистиці та ілюзіях!

Краще сказати я не зумів би. Бумаготворчість -- вищий пілотаж.

nodДата: Вівторок, 03.06.2008, 09:51 | Повідомлення # 20
Рядовий
Репутація: 0
а мені здається, що освіта у нас тільки на словах... немає жодного матеріального забезпечення
Дайте школі ГРОШЕЙ побільше тоді питайте з учнів або вчителів
wink

konsergДата: Вівторок, 03.06.2008, 12:35 | Повідомлення # 21
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 5
Не в грошах щастя, а в їх кількості biggrin

IskrinaДата: Вівторок, 01.07.2008, 20:15 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Гроші, спрямовані на школу не вирішать проблеми. Хоча вони дуже там потрібні. У нас стала не престижна праця вчителя. Тепер престижні професії юриста, економіста, бухгалтера, різного роду менеджерів, тощо.
Підготувати хорошого математика для школи - проблема з проблем! cool

http://iskrina.ucoz.ua

SergДата: Вівторок, 01.07.2008, 22:49 | Повідомлення # 23
Лейтенант
Це дійсно так.
Але, все ж таки, гроші потрібні. Ну не можу я добре навчити дитину малювати, не маючи таблиць. Не можу навчити хлопчика працювати руками, не маючи інструментів і матеріалів.
Але ще більше мене тривожить, що в школі працюють майже задарма. Да, потрошку зарплата виросла. Але в пам"яті моїй ще збереглися спогади про те, як я 5 місяців не мав грошей (їх просто не платили), щоб купити хоча б хліба. І це маючи 2 дітей. Тому я сказав своїм дітям, що працювати вони в школі не будуть, навіть, якщо і захочуть. Я їм цього не дозволю.

IskrinaДата: П'ятниця, 04.07.2008, 21:46 | Повідомлення # 24
Лейтенант
Вони Вас не послухають. І Слава Богу! biggrin

http://iskrina.ucoz.ua

konsergДата: Субота, 05.07.2008, 11:54 | Повідомлення # 25
Admin
Звичайно ж, не послухають, а поступлять по своєму.
Але в школі працювати не будуть.

konsergДата: Субота, 05.07.2008, 12:21 | Повідомлення # 26
Admin
Але ми відхилилися від теми: "Яка насправді освіта?"
Я вважаю, що в ній є багато позитивних сторін, але якщо не бити на сполох, бачачи негативні тенденції, то одного дня вже буде пізно щось змінити.
Ні для кого не є секретом, що престиж знань упав майже до критичної межі. Чому так сталося і що можна зробити, щоб змінити ситуацію?
Я розумію, що кожен повинен намагатися виконувати свою роботу якнайкраще -- це найголовніше правило. Але це мало змінює ситуацію. Невже робити вигляд, що все добре?

gordanaДата: Неділя, 07.06.2009, 13:22 | Повідомлення # 27
Лейтенант
Група: VIP група
Стан освіти жахливий! Освіта і виховання в школі зводиться до безкінечної писанини:головне не зробити, головне- написати і відзвітувати і показати шоу, а як до цього шоу накрити стіл, то ти -супер учитель. Методисти з відділу освти акуратно переклали всю методичну роботу на наші плечі і лякають перевірками.Учень в школі відійшов на задній план ,він тільки зваджає процесу окозамилювання.Всі знають,що брешуть. але брешуть дуже щиро. Ті, що наверху , взагалі дуже далекі від реальної школи з її проблемами,що бачимо підручниках і програмах.Можна говорити дуже багато, але...Є надія на ЗНО,але вона дуже примарна. %)

Додано (07.06.2009, 13:22)
---------------------------------------------
Проблема нашої освіти, на мій погляд, починається з ненормальності нашого суспільства, де панує брехня, корупція і кумівсво. Судячи з своєї школи, до неї на роботу потрапляють ті, що можуть заплатити за це місце від 500 у.о.і більше (залежно від кількості отриманих годин). Як правило, у таких вчителів і знання куплені. Тобто рівень викладання зрозуміло який.Приклад: у заяві з 20 слів зроблено 5 помилок. Міське управління освіти свою роботу зводить до постійних перевірок. Їх не цікавить нічого, крім гарно оформлених папочок і того пакета, який їм запрезентуєш, а також накритого стола. Особливо це цікаво спостерігати, коли відбуваються в школі зрізи і екзамени.А ще окремим рядком стоїть питання атестацій вчителів! Це особлива тема! Подарунки йдуть попереду, потім сама атестація в управлінні освіти , яка триває 30сек., бо комісія спішить на обід у ресторан, звісно за гроші тих, хто атестувався. Методисти освіти класно навчилися всю методичну роботу перекидати на заучів, а вони- на вчителів. От і виходить-сам собі помічник.Школа, в результаті, поглинає весь твій вільний час і працюєш за копійки по 12-14год. на добу. А ще дебільно складені програми, плюс підручники, плюс небажання дітей вчитися взагалі, плюс 28-30 гіперактивних дітей в класі, плюс абсолютна байдужість батьків до навчального поцесу. Батьки , взагалі вважають, що вчителі їм винні по житті. І так далі. Нікому нічого не треба. Твоя робота- твоя проблема. Стосовно забезпечення кабінетів, нам було чітко сказано: ті гроші, що одержуєте за кабінет, ви повинні вкладати в його оснащення. Ну як? Класно! Можна розвивати цю тему до наскінченності..........Поятунок- справа самого потопельника!

dana

konsergДата: Неділя, 07.06.2009, 22:01 | Повідомлення # 28
Admin
Ну що тут додати? - співчуваю...

gordanaДата: Неділя, 07.06.2009, 23:23 | Повідомлення # 29
Лейтенант
Група: VIP група
А у Вас ситуація інша?

dana

batmanДата: Вівторок, 28.07.2009, 15:38 | Повідомлення # 30
Рядовий
Хочеться вірити в те, що на освіту звернуть більше уваги. Добре, що є вчителі-новатори, які живуть школою, незважаючи на те, яка зараз ситуація. Я в школі працюю 27 років. Школа моя друга домівка. Люблю свій предмет, учнів. Але ставлення до вчителів могло б бути краще. Ситуація така: крейда, дошка. Вчитель, якщо у нього є можливість принесе на урок свій власний комп"ютер. Сам готує таблиці, схеми, а хотілося б мати в школі інтерактивну дошку. Завдяки ініціативі вчителів держиться освіта.

Форум » Архів » Стан освіти » Яка вона насправді?
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

Copyright KonSerg© 2016