Як покращити сайт? - Форум
Форма входу
Наше опитування
Хабарництво в освіті ...
Всього відповідей: 1286
Друзі сайту
Інформатика у 12-річній школі
Видавництво «Шкільний світ» Видавництво «Шкільний світ»

Кращі сайти Рунетa
Рейтинг освітніх сайтів
Телепрограми
Пошукові сервери
Пошук однокласників
Світова бібліотека
МОН України
Сервіси для сайта
Інформери
Довідка фірм і сайтів України
Статистика
Міні-чат
200
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 580

Четвер, 08.12.2016, 02:10

Незареєстровані гості можуть тільки переглядати повідомлення форуму.
     Щоб мати змогу приймати участь в обговоренні теми, потрібно зареєструватися.
     Для тих, хто робить це вперше, натисніть Потрібна допомога.
Останні повідомлення:
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика

[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 41234»
Форум » Архів » Про сайт » Як покращити сайт?
Як покращити сайт?
SergДата: Четвер, 17.04.2008, 15:05 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Модераторы
Репутація: 1
Статус: Offline
Шановний любитель котів. Якщо Вам не тяжко, виберіть собі новий логін, щоб я почував себе більш комфортно, звертаючись до Вас. А тепер по суті. Я не ображаюся на вас, але, погодьтеся, що я не потребую такої допомоги, яка виражається в постійній критиці. Якщо можете, то допоможіть порадою, підкажіть що тут не так. До речі -- це все сприйматиметься адекватно, але тільки тоді, коли буде подано в доброму тоні, а не "виправте, зробіть" і т.д.
Ще раз хочу нагадати, що з своїм статутом в чужу церкву не ходять і я нікому нічого не винен. Тому, якщо щось вам тут не подобається -- перейдіть на інший сайт і все. Мене тішить ваша настійливість вдосконалити мої сайти, але щось мені підказує, що тут не тільки це. Можу, я помиляюсь?
А якщо бажаєте бути на рівних -- будь-ласка! Створіть свій сайт і будемо вдосконалювати один одного.

orthopaedistДата: Четвер, 17.04.2008, 16:30 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Заблокированные
Репутація: 0
Вибачте, не помітив форум. Звичано повитирайте все з гостьвої. Не треба завалювати її флеймом. Це тема дійсно для форуму.
Звичайно ви нікому й нічого не винні. Але ж погодьтеся, що не личить сайт, на який ходять вчителі інформатики, та й не тільки інформатики, району робити безграмотним (пробачте за різкість). Тому я й вказав вам на неточності чи русизми.
Ви чомусь так це сприймаєте як наказ, навіть не знаю чому. Це ж очевидно та й недовго написати виправте чи видаліть (це не накази, а такий стиль спілкування в мережі. лаконічний). Якщо це вас коробить, добре буду писати щось на кшталт такого: "Чи не будете ви такі ласкаві витратити хвильку вашого дорогоцінного часу та виправити (чи додати, чи ....) те-то й те-то". Так буде нормально?
А сайт ваш буде сприйматись адекватно тоді, коли він буде написаний без помилок. Просто за тими русизмами вже не помічаєш всього іншого. (Ну чомусь ненавиджу безграмотність cry )
А постійна критика тому, що ви ж не реагуєте адекватно.
Добре через день два в мене буде трохи більше часу походити у вас. Тоді спробую чимось зарадити конструктивнішим.
Любитель Котів

PS. Пропоную зупинити війну. Повторюю ще раз. Нічого особистого до вас. Перестаньте сприймати мої повідомлення як особисту образу. (Ми з вами незнайомі особисто). Згода?

В цьому світі стільки кохання, що вистачить на всіх. Я - найкращий тому доказ.

SergДата: Четвер, 17.04.2008, 16:51 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Для orthopaedist
Мир, звичайно. До речі, доки напишеш Ваш логін! Я так розумію, це спеціально для мене. Вибачте, зараз трішки зайнятий - у мене гурток.

orthopaedistДата: П'ятниця, 18.04.2008, 07:34 | Повідомлення # 4
Рядовий
Ні. Логін означає в перекладі з англійської - отртопед. Ну далі фантазуйте самі, до чого це.
Тепер про сайт. Перше що ДУЖЕ кидається в очі - двомовність. Ось, наприклад, тут же кнопки "Посмотреть", "Додати відповідь", "Отменить". Й так кругом. Або ось - "Потрібна реєстрація. Войдите або реєструйтеся". Та ще й значок \n. Я так розумію, що ви хлтіли з нового рядка. Тоді треба так /n. Слеш не туди поставили. Чи не будете ви так люб'язні переставити слеш та перекласти всеж російські слова українською smile Я розумію, що це описки. Але все ж. Ви знаєте, я здається трохи зрозумів вашу проблему. Ви надто поспішаєте. Не треба. Вичитайте все перегляньте, а потім вивішуйте в мережі.
Ще мені здається не дуже вдале поєднання кольорів (поки що в цьому форумі): жовтогарячого й темносинього (роздільник між постами форуму). Й жовтий банер зверху. Як на мене (але як на мене) це трохи як у папуги.
PS. А щодо написання логіну - то може ліпше не писати а копіювати (ctrl+c -> ctrl+v). А ще простыше просто в моєму постові клікнути на нього мишкою. Він зразу й втавиться, ще й жирним. Движок форуму стандартний же smile

Додано (18.04.2008, 08:34)
---------------------------------------------
Ой на чільному місці ще одна помилка, що дуже кидається в очі "Каталог статтів".

Повідомлення відредагував orthopaedist - П'ятниця, 18.04.2008, 07:30

konsergДата: П'ятниця, 18.04.2008, 20:33 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 5
Спасибі.
"PS. А щодо написання логіну - то може ліпше не писати а копіювати (ctrl+c -> ctrl+v). А ще простыше просто в моєму постові клікнути на нього мишкою. Він зразу й втавиться, ще й жирним. Движок форуму стандартний же " -- а я так і робив, але все-одно - щиро вдячний.

konsergДата: П'ятниця, 18.04.2008, 20:36 | Повідомлення # 6
Admin
Не "клікнути", а клацнути, а ще правильніше -- вибрати чи натиснути. Я вже не кажу про "отртопед", "хлтіли" та інші перли мови. А взагалі-то я добрий і тому сприймаю це як жарт з вашого боку.

orthopaedistДата: П'ятниця, 18.04.2008, 22:07 | Повідомлення # 7
Рядовий
Останнім часом щось по кнопках не попадаю. Але ж це видно, що описки. До речі для цитування є кнопка quote. Виділяйте те, що хочете процитувати та тисніть її. Приклад цитати
Quote (konserg)
Не "клікнути", а клацнути

IskrinaДата: Субота, 19.04.2008, 10:51 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Пользователи
Кнопки "Нова тема" та інші, краще вже російською. Новачкам буде краще орієнтуватися. У налаштуваннях кнопок там десь внизу, пошукайте, якщо погоджуєтесь з моїми аргументами.
А взагалі деякі назви російською змінити не можна. Це недоліки UCOZa.
А "Любителю котів" пораджу попросити в адміна права модератора на якийсь розділ чи тему. І тоді ви поладите між собою.

http://iskrina.ucoz.ua

Повідомлення відредагував Iskrina - Субота, 19.04.2008, 11:01

orthopaedistДата: Субота, 19.04.2008, 17:38 | Повідомлення # 9
Рядовий
Quote (Iskrina)
Кнопки "Нова тема" та інші, краще вже російською. Новачкам буде краще орієнтуватися.

Чому ж це краще? Чи не тому, що ми російською розмовляємо (пишемо, читаємо) краще, ніж українською? surprised Хай звикають smile
Quote (Iskrina)
А взагалі деякі назви російською змінити не можна. Це недоліки UCOZa.

А чи не можна з адмінами UCOZa це якось вирішити? А то ці русько-украёнські написи трохи дратують (мене особисто).
Пане Iskrina. За проханням Serg я тепер не Любитель котів, а orthopaedist. cool

SergДата: Субота, 19.04.2008, 18:52 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Quote (Iskrina)
А "Любителю котів" пораджу попросити в адміна права модератора на якийсь розділ чи тему. І тоді ви поладите між собою.

Ну тоді вже точно "поладимо".

Додано (19.04.2008, 19:52)
---------------------------------------------

Quote (orthopaedist)
Пане Iskrina. За проханням Serg я тепер не Любитель котів, а orthopaedist.

Я не просив так кардинально і головне оригінально змінювати свій логін. Хоча, "О вкусах не спорят" (Вибачте за російську мову smile

orthopaedistДата: Субота, 19.04.2008, 21:24 | Повідомлення # 11
Рядовий
Quote (Serg)
Вибачте за російську мову

В даному контексті це доречно ІМХО.
Quote (Iskrina)
попросити в адміна права модератора на якийсь розділ чи тему.

Ні, дякую.

IskrinaДата: Неділя, 20.04.2008, 14:55 | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Пользователи
Quote (orthopaedist)
А чи не можна з адмінами UCOZa це якось вирішити? А то ці русько-украёнські написи трохи дратують (мене особисто).

Але ж адмін російський. В них немає укр. розкладки.
Не ставте даром ті смайлики, вони тільки дратують.При цьому не показують Ваші знання Інтернету, а навпаки.

http://iskrina.ucoz.ua

SergДата: Неділя, 20.04.2008, 19:34 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Шановні колеги (я можу Вас так називати?). Я щиро дякую за Ваше прагнення покращити цей сайт. Може ви підкажете що краще розмістити на першій сторінці. Дякую наперед.

orthopaedistДата: Неділя, 20.04.2008, 19:48 | Повідомлення # 14
Рядовий
Quote (Serg)
Шановні колеги

Ви якось пов'язані з медициною? Тоді колеги, звичайно. Тут хотів вліпити смайл але утримався.

На першій сторінці звичайно новини, як у вас і розміщено.

А оце "Вітаю! Ви зробили правильний вибір, завітавши на цей сайт." я б прибрав. Ну й назву треба трохи змінити ІМХО.

konsergДата: Понеділок, 21.04.2008, 11:10 | Повідомлення # 15
Admin
Для orthopaedist,
А чи не пора Вам, Віталій Васильович, назвати справжнє своє ім’я?

Quote (orthopaedist)
А оце "Вітаю! Ви зробили правильний вибір, завітавши на цей сайт." я б прибрав.

Я розумію, що цей сайт особисто вам нічого не дає. Але, повірте мені на слово, на ньому розміщені така інформація, яку потрібно ще довго шукати в Інтернеті і яка, надіюсь, конче потрібна вчителям. Погляньте в розділ "Скачати файли"

А взагалі-то, від вас особисто я отримую лише такі повідомлення, які не свідчать про вашу велику обізнаність в сфері сайтобудування. Я сам, признаюся чесно, новачок в цій сфері, але від вас, як ви там казали, здається веб-майстра, не побачив нічого, крім вказівок на стилістичні, граматичні помилки. Ну хіба що вам не подобається якийсь колір. А де ж ваша професійна порада?

Форум » Архів » Про сайт » Як покращити сайт?
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

Copyright KonSerg© 2016