Як покращити сайт? - Сторінка 2 - Форум
Форма входу
Наше опитування
Хабарництво в освіті ...
Всього відповідей: 1286
Друзі сайту
Інформатика у 12-річній школі
Видавництво «Шкільний світ» Видавництво «Шкільний світ»

Кращі сайти Рунетa
Рейтинг освітніх сайтів
Телепрограми
Пошукові сервери
Пошук однокласників
Світова бібліотека
МОН України
Сервіси для сайта
Інформери
Довідка фірм і сайтів України
Статистика
Міні-чат
200
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 580

Четвер, 08.12.2016, 11:46

Незареєстровані гості можуть тільки переглядати повідомлення форуму.
     Щоб мати змогу приймати участь в обговоренні теми, потрібно зареєструватися.
     Для тих, хто робить це вперше, натисніть Потрібна допомога.
Останні повідомлення:
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика

[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 4«1234»
Форум » Архів » Про сайт » Як покращити сайт?
Як покращити сайт?
IskrinaДата: Середа, 23.04.2008, 08:45 | Повідомлення # 16
Лейтенант
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Щодо назви сайту, то я теж вважаю що потрібно змінити. Автор сам повинен його назвати. Зміну можна зробити через опції швидкої зміни, зайшовши в панель. Тоді іде зміна на всіх сторінках одразу.
Колір банера зверху теж можна підібрати зайшовши в панель. Гадаю синій підійде. Тоді його не так буде помітно.

http://iskrina.ucoz.ua

orthopaedistДата: Середа, 23.04.2008, 16:25 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Заблокированные
Quote (Iskrina)
Щодо назви сайту, то я теж вважаю що потрібно змінити.

Як бачите я не одинокий в своїй думці про назву.
А хіба виправлення граматичних чи стилістичних помилок - це мало? Око за них зачіпається й не дає голові думати далі. По суті. Кольорова гама - це теж з області дизайну. Мені здається, що я таки допомагаю.
А яку б допомогу ви хотіли б отримати?

Quote (Iskrina)
Гадаю синій підійде.

Синій буде те що треба. не виділятиметься.

PS. Ви знову нервуєтесь. Ми ж неначе домовилися зупинити війну.

Додано (23.04.2008, 17:25)
---------------------------------------------
Шановний konserg. А хто той стильний молодий чоловік, що розмовляє по телефону справа від головного меню?

PS. Нічого особистого. Просто цікаво.

В цьому світі стільки кохання, що вистачить на всіх. Я - найкращий тому доказ.

Повідомлення відредагував orthopaedist - Середа, 23.04.2008, 16:19

skaerДата: Четвер, 24.04.2008, 08:18 | Повідомлення # 18
Рядовий
ОФФ
to orthopaedist
-----
Імхо... давайте розмовляти про речі в яких тямимо, показувати пальцем і говорити що тут не так і тут мені неподобається (образно) це негарно, створити щось самому -- показник працелюбності, тому надайте (якщо звісно можете) якісь свої матеріали і ми з радістю подивимось на що могли б рівнятися wink Враження від ваших постів, нічого особистого.

Люблю любить, спешу хотеть...

galanetДата: Четвер, 24.04.2008, 18:14 | Повідомлення # 19
Сержант
Чесно кажучи, критика orthopaedist'а доречна в будь-якому випадку і на будь-якому сайті. Взагалі, чим більше критики - тим краще. Хоча особисто я критики не люблю. lumped

Хочу повернутись до теми зміни кнопок "Add reply", "New topic", "New poll", "Quote", "Report". Особисто з власного досвіду, хочу сказати, що коли вперше побачила форум взагалі, то дуже довго не могла зрозуміти, що ці кнопки означають (в школі вивчала французьку). А зараз гадаю, що якби кнопки були українською, то мені було б легше освоїти форум. І дійсно, новачкам, які не володіють англ. мовою, важко буде освоїтись на форумі.
В панелі управління назви цих кнопок можна змінити але доступні лише російськомовні шаблони. Особисто на своєму сайті я виправляла ці шаблони в графічному редакторі на україномовні.

Joker73Дата: П'ятниця, 25.04.2008, 14:13 | Повідомлення # 20
Рядовий
Він і так чудовий!!!!! good

IskrinaДата: Субота, 26.04.2008, 16:39 | Повідомлення # 21
Лейтенант
Quote (Joker73)
Він і так чудовий!!!!!

Це на перший погляд. Коли будете заходити щодня, то через місяць, якщо вдосконалень не буде, сайт зістаріється.
А в чому він для Вас чудовий?

konsergДата: Неділя, 27.04.2008, 11:40 | Повідомлення # 22
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 5
Для Iskrina.

"Допоможи Русалівській школі з форумом. Там навіть гостьова не працює. Ніякого зворотнього зв'язку."

А чи хочуть вони самі цього? Щось мені підказує внутрішній голос, що навряд чи. Але листа їм я все-одно відправив. Почекаємо?

konsergДата: Неділя, 27.04.2008, 11:47 | Повідомлення # 23
Admin
Для galanet,
Quote (galanet)
то дуже довго не могла зрозуміти, що ці кнопки означають (в школі вивчала французьку)

Я ніяк не можу зрозуміти, як можна працювати на комп'ютері не знаючи хоч трохи англійської мови? Тим більше, працюючи в Інтернеті. Щось тут не так, або Ви щось не договорюєте. А взагалі-то не все зразу. Поміняю згодом. Спасибі.

konsergДата: Неділя, 27.04.2008, 11:53 | Повідомлення # 24
Admin
Для orthopaedist

Quote (orthopaedist)
Шановний konserg. А хто той стильний молодий чоловік, що розмовляє по телефону справа від головного меню?

Лице там точно моє.

Quote (orthopaedist)
А яку б допомогу ви хотіли б отримати?

Я вже просив допомоги (колись пару раз), а отримав лише критику. Тому надалі буду надіятись на власні сили. Але це не означає, що від дружніх порад відмовлюсь. А взагалі то, щоб побачити на що Ви здатні і щоб знати на що можу розраховувати, я вкотре прошу: покажіть свою роботу.

Quote (orthopaedist)
Синій буде те що треба. не виділятиметься.

Не згоден! Я вважаю, що це якраз буде негарно. Взагалі-то про смаки не сперечаються, але темний колір відразу знищить всю композицію.

konsergДата: Неділя, 27.04.2008, 12:07 | Повідомлення # 25
Admin
Quote (Iskrina)
Це на перший погляд. Коли будете заходити щодня, то через місяць, якщо вдосконалень не буде, сайт зістаріється.

Це ви про що? Якщо буде заходити щодня, то нарешті запам"ятає що означають назви (хоч і написані вони на англійській мові). А про вдосконалення - то про які саме йдеться? Уточніть.

konsergДата: Неділя, 27.04.2008, 14:02 | Повідомлення # 26
Admin
Quote (galanet)
Хочу повернутись до теми зміни кнопок "Add reply", "New topic", "New poll", "Quote", "Report".

Quote (galanet)
то дуже довго не могла зрозуміти, що ці кнопки означають

А хіба, коли навести мишку на кнопку, то не з"являється підказка? До речі - на українській мові, так що усім має бути зрозуміло. Але спеціально для Вас - постараюся виправити.

konsergДата: Неділя, 27.04.2008, 14:06 | Повідомлення # 27
Admin
Quote (Iskrina)
Щодо назви сайту, то я теж вважаю що потрібно змінити.

Зміню обов"язково. Тим більше, що всі ви мені активно в цьому допомагаєте.

orthopaedistДата: Неділя, 27.04.2008, 14:16 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Заблокированные
Quote (konserg)
Я вже просив допомого (колись пару раз), а отримав лише критику.

А хіба критика це не допомога? Інше питання як ви до неї відноситесь.
Вкотре прошу, якщо ваша ласка та буде час і натхнення змінити на чільній (головній) сторінці сайту слова "Добавити новину" на "Додати новину". Дякую наперед.

В цьому світі стільки кохання, що вистачить на всіх. Я - найкращий тому доказ.

IskrinaДата: Неділя, 27.04.2008, 18:35 | Повідомлення # 29
Лейтенант
Quote (konserg)
Це ви про що? Якщо буде заходити щодня, то нарешті запам"ятає що означають назви (хоч і написані вони на англійській мові). А про вдосконалення - то про які саме йдеться? Уточніть.

А проте, що плануючи розділи форуму, потрібно планувати як будуть розвиватися його розділи і теми. Я в свій час не планував, а тепер виникають проблеми. Одні теми "мертві", а розділи не можуть далі розвиватися.
На моєму сайті, у темі "Пропозиції щодо роботи форуму," про це написала "kvochka". Прочитайте. Там є корисні речі. Хоч вона, так як і "Любитель котів," показати як це зробити, не може. Ніби тренер з плавання, що не вміє плавати, але навчати мастак. Та ще й який!

Додано (27.04.2008, 18:35)
---------------------------------------------

Quote (konserg)
А хіба, коли навести мишку на кнопку, то не з"являється підказка? До речі - на українській мові, так що усім має бути зрозуміло. Але спеціально для Вас - постараюся виправити.

Для galanet очевидно що не потрібно це робити, але для зручності все таки кнопки потрібно переробити.

galanetДата: Понеділок, 28.04.2008, 01:38 | Повідомлення # 30
Сержант
Quote (konserg)
Я ніяк не можу зрозуміти, як можна працювати на комп'ютері не знаючи хоч трохи англійської мови? Тим більше, працюючи в Інтернеті. Щось тут не так, або Ви щось не договорюєте.

Ви знаєте, мої батьки вивчали німецьку і обоє "товаришують" з комп'ютером і з інтернетом. І навіть зараз англійської мови не знають, хіба що "хелоу" та "гудбай" (в чому я теж не дуже впевнена).

Quote (konserg)
Це ви про що? Якщо буде заходити щодня, то нарешті запам"ятає що означають назви (хоч і написані вони на англійській мові).

Не поспішайте з "кожним днем". Відвідувача потрібно ще зацікавити, перш ніж він буде заходити до Вас кожен день. Потрібно максимально спростити роботу на своєму сайті, зокрема спростити спілкування на форумі. При цьому не варто сподіватись на інтуїцію і обізнаність відвідувача, що ось він наведе мишку на кнопку "Quote" і побачить там слово "Цитувати" і зрозуміє для чого та кнопка і як вона діє.

Quote (konserg)

Давайте одразу домовимось, що спеціально для мене тут робити нічого не потрібно. Навпаки, я намагаюсь Вам порадити і допомогти. І ні в якому разі не подумайте, що я нападаюсь чи хочу зашкодити. Це не так.
Якщо Ви вважаєте, що кнопки зміювати не потрібно - не змінюйте їх. В кінці кінців це ж ваш сайт - Вам і вирішувати.

Форум » Архів » Про сайт » Як покращити сайт?
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

Copyright KonSerg© 2016