Як покращити сайт? - Сторінка 4 - Форум
Форма входу
Наше опитування
Хабарництво в освіті ...
Всього відповідей: 1286
Друзі сайту
Інформатика у 12-річній школі
Видавництво «Шкільний світ» Видавництво «Шкільний світ»

Кращі сайти Рунетa
Рейтинг освітніх сайтів
Телепрограми
Пошукові сервери
Пошук однокласників
Світова бібліотека
МОН України
Сервіси для сайта
Інформери
Довідка фірм і сайтів України
Статистика
Міні-чат
200
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 580

Четвер, 08.12.2016, 11:46

Незареєстровані гості можуть тільки переглядати повідомлення форуму.
     Щоб мати змогу приймати участь в обговоренні теми, потрібно зареєструватися.
     Для тих, хто робить це вперше, натисніть Потрібна допомога.
Останні повідомлення:
форум:: Голос Учня тема:: Інформатика

[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 4«1234
Форум » Архів » Про сайт » Як покращити сайт?
Як покращити сайт?
konsergДата: Понеділок, 09.11.2009, 17:29 | Повідомлення # 46
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (gordana)
до чого є претензії- це двуязичіє

Мається на увазі використання русизмів, чи розміщення матеріалів на російській мові? Якщо помічені русизми - вкажіть де і я відразу ж виправлю.

gordanaДата: Понеділок, 09.11.2009, 19:30 | Повідомлення # 47
Лейтенант
Група: VIP група
Репутація: 1
Я маю на увазі не русизми, а використання рос. мови в оформленні сайту:calend.ru-День украинской письменности..., День работника какай-то промышленности .Що воно для кого дає? якщо календар,то принаймі історичний. Ми так паскудно знаємо свою історію; новини веб- круг друзей; Антивирус -обзор; из жизни учителя...Окремо кілька слів про VIP-архів-глибоко розчарована. Що в ньому vip не можу зрозуміти, для чого він, та ще і російською? Далі: сервис-здесь может быть ваша реклама . Якщо це все поправити сайт буде супер - супер, зараз він супер за своїм наповненням wacko wacko wacko

dana

konsergДата: Понеділок, 09.11.2009, 20:07 | Повідомлення # 48
Admin
Жаль, що Вам не все сподобалося.

gordanaДата: Понеділок, 09.11.2009, 20:52 | Повідомлення # 49
Лейтенант
Я перепрошую, а , власне, що могло сподобатись? Я в жодному російському осввтньому сайті не бачила українських вставок. Невже це складно зробити повоцінний український сайт? Чи ми надалі ХОХЛЯНДІЯ? Мені здається, що по кількості праці, яку Ви вклали зібравши таку кількість матеріалу, це є дрібниці. Ще один момент- цікавинкм теж російською. Бажаю Вам успіхів.

dana

konsergДата: Понеділок, 09.11.2009, 21:08 | Повідомлення # 50
Admin
Не хотілося встрягати в дискусію на цю тему, але бачу, що не вдасться.

Quote (gordana)
Невже це складно зробити повоцінний український сайт?

Саме таким він і був в початковому варіанті.

Quote (gordana)
Чи ми надалі ХОХЛЯНДІЯ?

Звичайно ж ні. Але і ходити в червоних шароварах, топити в хаті грубку соломою, їсти одне сало і запивати самогоном, співати винятково народні пісні (до речі, проаналізуйте про що там насправді співається - це цікаво) - я не хочу.

konsergДата: Понеділок, 09.11.2009, 22:03 | Повідомлення # 51
Admin
Майже весь світ намагається об'єднатися. А перший крок до цього - розуміння того, що тобі говорять. В мене склалося враження, що якби я використовував, скажімо, англійську мову, то Ваша реакція на це була б не такою болісною.

Крім того, піклуючись про рейтинг свого сайту, я намагаюся охопити якомога більший потік відвідувачів. Тому, навіть з цієї точки зору, використання російської оправдано. До речі, деякі відвідувачі висловлюють "сожаление по поводу непонимания того, о чем здесь говорится". То чому б не піти їм назустріч?

Ви ж кажете, що

Quote (gordana)
Я в жодному російському осввтньому сайті не бачила українських вставок.

То як, дамо аналогічну відповідь? Чи покажемо, що ми все-таки вищі від цього і розумніші? (ми то російську мову можемо опанувати достатньо легко на відміну від росіян, які навіть живучи в Україні вивчити її не можуть за все життя)

І наостанок: я сам не люблю, коли моя дружина, яка до речі вчилася в російськомовній школі, раптом переходить на російську. Але я прекрасно розумію, що це її право висловлювати свої думки так, як вона вважає за потрібне. Крім того, мій сайт і я в тому числі мало схожий на долар, щоб усім подобатися. І якщо Вам не хочеться бачити тут російську мову, то повірте мені – є багато людей, які хочуть навпаки.
Маю надію, що не образив Вас дещо різкими висловлюваннями.

Тепер – кілька слів про VIP-архів. Ну не вистачає в мене місця на сайті, щоб вкинути туди багато матеріалу. А в мене його достатньо, щоб Вам сподобалося smile

gordanaДата: Вівторок, 10.11.2009, 10:08 | Повідомлення # 52
Лейтенант
Шановнй друже konserg! Якщо Ви хочете дискусію, то давайте спочаткурозділимо мухи і котлети. Ви хочете, щоб Вш сайт мав високий рейтинг, але самі собі заперечуєте, що він не долар, щоб всім подобатися. Мені подобаються гривні, особливо, коли їх багато(не з нашою з Вами зарплатою). Тепер стосовно українства - з Вашої точки зору- це шаровари, вишиванки, сало, самогон, народні пісні. Не опускайтеся до рівня меншовартості, нав'язаного нам "братами старшими". Україна має чим годитися, наше з Вами завдання донести це через наших вихованців до світу. Спочатку самоусвідомити себе як націю, а потім увійти в світову спільноту, бо інакше нас розмиє, як пісок в морі. Тепер стосовно мови. Мені однаково не подобається, коли засмічують українську мову чи російськими, чи англійськими, чи китайськими словами. До речі, може вставки робити китайською? Китайців так багато, вони так прогресують, от був би рейтинг!.Ще одне, для тех кто не понимает: учіться, друзі,учіться! Українська мова не китайська. Я вчилася, в університеті, до прикладу, в Вільнюсі, де з першого дня всі предмети читали литовською мовою.І мову вивчила і фізичний факультет закінчила. Так що давайте будемо щирими- цінність Вашого сайту в зібраному матеріалі (знімаю перед Вами капелюха). До речі, якби ми жили в одному місті, виставила б Вам поляну. Саме матеріалами, в основному, з Вашого сайту я зробила своє потфоліо до атестаціїї. Як каже моя донька: респект Вам і повага!!! Так от, стосовно Ваших матеріалів, Ви ж не збираєтеся їх перекладати на російську, англійську, китайську... То напрошується висновок:якщо початковий варіант сайту був україномовний , то навіщо Ваші теперішні старання-за росйськими вставками текст український? Ще раз великі Вам вітання!!! Карантин дав добру можливість для самоосвіти.

dana

konsergДата: Вівторок, 10.11.2009, 10:46 | Повідомлення # 53
Admin
Шановна Богдана.

Щиро дякую Вам за високу оцінку моєї роботи і за Ваше уміння дискутувати. Багато з чим я з Вами погоджуюсь, але...

1. Ні для кого не є секрет, що американці дуже люблять свою країну, пишаються нею. Як Ви гадаєте, чому? Може з дитинства їх привчають до цього? Чи, може, вони знають, що держава їх цінує і захищає, не обкрадає, не оставляє наодинці зі своїми бідами, ... Так може саме тому в них такий патріотизм? За принципом: як ти до мене, так і я до тебе.

2. Цитата: "Не опускайтеся до рівня меншовартості, нав'язаного нам "братами старшими". Україна має чим годитися, наше з Вами завдання донести це через наших вихованців до світу. Спочатку самоусвідомити себе як націю, а потім увійти в світову спільноту, бо інакше нас розмиє, як пісок в морі." - це прямо вирізка з газети. Знову ж таки, давайте відділимо котлети і мухи. Україна -- це насамперед не дерева, не гори і ріки, а люди. Багато наших співвітчизників - це дійсно достойні люди не залежно від їх посади. Але, ввімкніть телевізор і послухайте новини - невже Вам не стане соромно? І де я казав, що українство - це шаровари? Я говорив, що не хочу в них ходити (звичайно - це образний вислів), що мені не подобається ідеалізація минулого і заклики типу "Давайте і далі будемо так жити!"
Всі народи повинні розвиватися, а не з ностальгією згадувати про своє минуле. Я навіть знаю, якими аргументами Ви мені заперечите.

konsergДата: Вівторок, 10.11.2009, 10:57 | Повідомлення # 54
Admin
3. Моє глибоке переконання: живеш в цій країні - твій обов'язок вивчити її мову. Це безперечно. Але не можна впадати в крайність - не смій користуватися іншими мовами. Чим більше ми знатимемо інших мов, тим краще будемо розуміти свою, тим легше нам буде спілкуватися з іншими народами. Головне не мова, якою людина говорить, а те, що вона говорить. І боротьба за чистоту мови дуже легко може перейти в боротьбу за чистоту наших думок, а потім і за нашу цілковиту підконтрольність. "Так де ви були о 16-49, 18 грудня 2001 року? А чому? А хто вам дозволив?" - нічого це не нагадує? Не можна піднімати мовне питання в країні, де проживають багато народів. І невже ми вирішили всі свої проблеми, а залишилася одна тільки ця?

gordanaДата: Середа, 11.11.2009, 00:49 | Повідомлення # 55
Лейтенант
Шановний пане Сергію! Наша дискусія зайшла зовсім не в те русло. Мої слова "Не опускайтеся до рівня меншовартості, нав'язаного нам "братами старшими". Україна має чим годитися, наше з Вами завдання донести це через наших вихованців до світу. Спочатку самоусвідомити себе як націю, а потім увійти в світову спільноту, бо інакше нас розмиє, як пісок в морі." Ви чомусь розцінили, як вирізку з газети. Ви дуже глибоко помиляєтеся, це моя життєва позиція. Стосовно телевізора, до якого Ви мене відсилаєте,щобя дізналась про правду життя, ви що ще до тепер не розумієте, що це спосіб маніпулювання свідомістю людей,залякування і брехня. До прикладу візьміть останні події. Чому ви вирішили,що я ідеалізую минуле, з ностальгією згадую його.Тільки не розумію про яке минуле Ви говорите- радянське? Тут мені дійсно смішно biggrin І не закликаю Вас в шароварах ходити і по старому жити, це Ви самі в словах запуталися. Тому немаю що Вам аргументувати. Я Вам порадила використовувати тільки українську мову в оформленні сайту. щоб не було двуязичія, бо направду виглядає трохи смішно:чи то ви не знаєте добре українську. чи російську мову. бо в результаті виходить сурж, як у Штепселя і Тарапуньки. Ну а сайт - освітній. То кому, як не вчителеві показувати мовну культуру. Ви мені навели аргумент: Крім того, піклуючись про рейтинг свого сайту, я намагаюся охопити якомога більший потік відвідувачів. Тому, навіть з цієї точки зору, використання російської оправдано. До речі, деякі відвідувачі висловлюють "сожаление по поводу непонимания того, о чем здесь говорится". То чому б не піти їм назустріч ?Але і тут же заперечили собі: Крім того, мій сайт і я в тому числі мало схожий на долар, щоб усім подобатися.Нічого не зрозуміла! Також не зрозуміла лекції стосовно мов. Я , дякуючи Богові, знаю 4 мови, і абсолютно не хвилює мене хто якою мовою спілкується. Ваша сентенція: І боротьба за чистоту мови дуже легко може перейти в боротьбу за чистоту наших думок, а потім і за нашу цілковиту підконтрольність. "Так де ви були о 16-49, 18 грудня 2001 року? А чому? А хто вам дозволив?" - нічого це не нагадує?- це взагалі мухи, котлети і все інше разом. У країні, де проживає багато народів( та не так уже і багато ) Мовне питання піднімати потрібно, бо на жаль, в занепаді не російська, а українська мова. Коли приїжджаєш до Києва, то не розумієш в столиці якої держави ти перебуваєш, чи не так?Мивже чули: не важливо якою мовою розмовляти, лиш би ковбаса була.Мовні питання треба вирішувати одночасно з іншими, бо якщо небхідні для розвязання питання поставити в чергу - життя не вмстачить. Вибачте за повторне питання: то чи Ви всі архіви будете перекладати? (росйською, китайською).Даруйте за мою в 'їдливість і не сприйміть як образу, але дослухайтесямоїх порад. Ну хоч календар замініть на історичний. нНу до лампочки всім коли день якогось там спеціаліста.

dana

konsergДата: Середа, 11.11.2009, 17:52 | Повідомлення # 56
Admin
Шановна Богдана.

Я більше не бажаю дискутувати з вами, оскільки ви перейшли на особистості і не завжди коректно інтерпретуєте мої слова.
Отже, прошу мене більше не турбувати.

Удачі.

gordanaДата: Середа, 11.11.2009, 20:00 | Повідомлення # 57
Лейтенант
Шановний пане Сергію! Бачите, ви образилися! Ну зовсім не хотіла я цього. Не перейти на особистості неможливо- оскільки Ваш сайт-Ваша дитина, яку Ви створили і дуже гарно ростите. Тому Ви так болісно реагуєте на всі зауваження (любителя котів і т.д.), які я сьогодні уажно прочитала. Розвивайте його, як вважаєте за потрібне і не питайте ніяких порад. Можете забрати з форуму всі мої дописи,так якби їх не було. Не ображуся. Можливо , я би ніколи не звернула увагу на оформлення сайту, як би не ваше питання "як покращити сайт. Щиро хотіла допомогти,а сприйняли,як образу. Дружба, чи як?

dana

хотинаДата: Субота, 21.11.2009, 00:16 | Повідомлення # 58
Сержант
Репутація: 0
Господа! Чего спорим, чего делим? Да говоріть хоч і на турецькій,аби ви люди були хороші. А ви обоє такими і є: розумні, симпатичні, але такі, як майже і всі вчителі "вибухонебезпечні". Не підносьте сірника...

konsergДата: Неділя, 22.11.2009, 19:53 | Повідомлення # 59
Admin
Quote (хотина)
Не підносьте сірника...

саме це я і намагався сказати.

Форум » Архів » Про сайт » Як покращити сайт?
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

Copyright KonSerg© 2016