Слово вчителя - Попередні результати ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
Пошук на сайті
Користувальницький пошук
Пошук в мережі
оСТАННІ НОВИНИ
Форма входу
КОРОТКЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
200

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1545
СТАТИСТИКА

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0



Нових за місяць: 6
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
Наші партнери



Украинский портАл



Освітній портал

Submitter.ru - Регистрация в поисковых системах!

Каталог сайтов Всего.RU

каталог сайтів

Побірська школа

Кіровська загальноосвітня школа I-III ступенів № 2

Український освітній портал - Myreferatik.in.ua Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter Интершкола

Кнопочка сайта

ВІДВІДУВАННЯ САЙТА



  Locations of visitors to this page знайдіть себе на карті
Вітаю!
Неділя, 11.12.2016, 11:50

ПРОТОКОЛ

засідання членів журі обласної олімпіади з технічних видів праці в 9 класі

від 6 лютого 2014 року

Прізвище, ім’я,

по батькові

Район

Школа

Вчитель

Кількість балів

Разом

Місце

теор. тур

практ. тур

1

Кармаліта Олександр Сергійович

Маньківський р-н

Іваньківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Рябовіл Василь
Іванович

32

15

47

 

2

Красноштан Олексій Олексійович

м. Звенигородка

Звенигородська с/ш
ім. Т. Шевченка

Мазур Олексій
Васильович

25

30

55

 

3

Кіт Роман
Богданович

Черкаський р-н

Хацьківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Рожелюк Володимир
Іванович

34,8

50

84,8

ІІ

4

Компанець Олексій Васильович

Монастирищен-ський р-н

Шарнопільський НВК І-ІІІст.

Кравченко Олег Васильович

23

35

58

 

5

Круподеря Антон
Миколайович

Городищенський р-н

Мліївська ЗОШ
І-ІІІ ст. №1

Бурлака В.А.

22,5

30

52,5

 

6

Власенко Сергій Олексійович

м. Сміла

Смілянська ЗОШ
І-ІІІ ст. №7

Щербак Сергій Володимирович

26,4

20

46,4

 

7

Хорошев Іван
Олексійович

м. Черкаси

Колегіум «Берегиня»

Ярошенко Павло Володимирович

38

60

98

І

8

Загородній Владислав Віталійович

Тальнівський р-н

Тальнівська ЗОШ
І-ІІІ ст. №2

Мизюк Петро
Андрійович

26,8

56

82,8

ІІ

9

П’ятник Ростислав Володимирович

Чорнобаївський р-н

Васютинський НВК

Король Валерій
Борисович

13,2

45

58,2

 

10

Яремка Максим
Вікторович

Чигиринський р-н

Чигиринський НВК спецшкола №2

Кульшай Олександр Володимирович

21,2

38

59,2

 

11

Буга Максим Володимирович

Жашківський р-н

Вороненська ЗОШ
І-ІІІ ст.

Сірий Володимир Михайлович

24,3

50

74,3

ІІІ

12

Теницький Михайло Вячеславович

м. Золотоноша

 

Золотоніська гімназія

Блажко Григорій
Михайлович

23

47

70

ІІІ

   

ПРОТОКОЛ

засідання членів журі обласної олімпіади з технічних видів праці в 11 класі

від 6 лютого 2014 року

Прізвище, ім’я,

по батькові

Район

Школа

Вчитель

Кількість балів

Разом

Місце

теор. тур

практ. тур

1

Артеменко Андрій Геннадійович

Катеринопільсь-кий р-н

Єрківська ЗОШ
І-ІІІ ст.

Тяско Лариса
Леонідівна

19

5

24

 

2

Безкоровайний Вадим Романович

м. Умань

Уманський МНВК

Живцов Геннадій Анатолійович

13

20

33

 

3

Бондаренко Андрій
Володимирович

Городищенський р-н

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

Гадар В. П.

19

35

54

ІІІ

4

Брик Сергій
Сергійович

м. Черкаси

Колегіум «Берегиня»

Ярошенко Павло Володимирович

40

60

100

І

5

Корнієнко Ігор
Васильович

Шполянський р-н

Шполянська ЗОШ
 І-ІІІ ст. № 1

Скринник Олександр Григорович

20,1

58

78,1

ІІ

6

Мусієнко Ярослав Олександрович

Смілянський р-н

Яблунівська ЗОШ
І-ІІІ ст.

Долгов Микола
Пилипович

18

33

51

ІІІ

7

Нестеренко Євген Володимирович

м. Канів

Канівська ЗОШ
І-ІІІ ст.  № 1

Гурбич Володимир
Васильович

16,4

20

36,4

 

8

Савченко Сергій
Дмитрович

Драбівський р-н

Великохутірська  ЗОШ
І-ІІІ ст.

Гнатенко Іван
Григорович

16,5

20

36,5

 

9

Тарасенко Юрій
Сергійович

Черкаський р-н

Хацьківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Рожелюк Володимир
Іванович

23

36

59

ІІІ

10

Яковенко Вадим Володимирович

Христинівський р-н

Кузьминогребель-ська ЗОШ І-ІІІ ст.

Мельник Віктор Васильович

19,4

30

49,4

 

11

Пулеєв Дмитро
Юрійович

Тальнівський р-н 

Тальнівська ЗОШ
І-ІІІ ст. №2

Мизюк Петро
Андрійович

16,5

50

66,5

ІІІ

12

Двірний Дмитро Олександрович

Чорнобаївський р-н

Васютинський НВК

Король Валерій
Борисович

11,8

50

61,8

ІІІ

13

Куль Олександр
Олександрович

м. Ватутіне 

Ватутінська ЗОШ №6

Дмитренко Василь Федорович

13

10

23

 

14

Висоцький Олексій Сергійович

Корсунь-Шевченківський р-н

Сухинівський НВК

Дробот Анатолій Максимович

27,5

15

42,5

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання членів журі обласної олімпіади з обслуговуючих видів праці
10-11 кл.
від 6 лютого 2014 року

Прізвище, ім’я,

по батькові

Район

Школа

Вчитель

Кількість балів

Разом

 

Місце

 

теор.

тур

практ. тур

1

Бабенко Інна
Костянтинівна

м. Канів

Канівська ЗОШ
І-ІІІ ст.  № 1

Міняйло Наталія
Іванівна

12

22

34

 

2

Колібабчук Ірина
Аналіївна

Золотоніський

Чапаєвська ЗОШ
І-ІІІ ступенів

Сидорова Людмила Анатоліївна

12

26

38

 

3

Мендоса Яна
Валліївна

м. Черкаси

Черкаська СШ №18

Канівець Олена Володимирівна

12

41

53

ІІІ

4

Остапюк Юлія
Олегівна 

Смілянський р-н

Яблунівська ЗОШ
І-ІІІ ст.

Шульженко Оксана Володимирівна

17

20

37

 

5

Шепель Євгенія
Олександрівна

Черкаський р-н

Мошнівська ЗОШ
І-ІІІ ст.

Дерев’янко Наталія
Юріївна

18

35

53

ІІІ

6

Гурцак Аліна
Едуардівна

м. Ватутіне 

Ватутінська ЗОШ №2

Успаленко Олена Олександрівна

9

28

37

 

7

Руденко Альона
Юріївна

Уманський р-н

Рижавський МНВК

Крива Валентина Станіславівна

35

17

52

ІІІ

8

Яременко Катерина Миколаївна

Лисянський р-н 

Лисянський НВК гімназія №1

Васильченко Світлана Миколаївна

16

12

28

 

9

Щекань Анна
Ігорівна

Кам'янський р-н 

Кам’янська ЗОШ №1

Шаблій Ольга
|Миколаївна

7

12

19

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання членів журі обласної олімпіади з обслуговуючих видів праці
8-9 кл.
від 6 лютого 2014 року

Прізвище, ім’я,

по батькові

Район

Школа

Вчитель

Кількість балів

Разом

 

Місце

 

теор.

тур

практ. тур

1

Мухіна Лариса
Валентинівна

Черкаський р-н

Степанківська ЗОШ
І-ІІІ

Мандзик Лариса Володимирівна

12

39

51

ІІІ

2

Тарасенко Тетяна
Русланівна

м. Сміла

Смілянська ЗОШ
І-ІІІ ст. №7

Новохацька Олена Володимирівна

19

26

45

 

3

Щербакова Дар’я
Сергіївна

м. Черкаси

Черкаська гімназія
№31

Степанець Лариса
Юріївна

32

42

74

ІІ

4

Ошієвська Алла
Борисівна

Тальнівський р-н 

Тальнівський НВК гімназія №1

Баришева М.І.

5

23

28

 

 

 

 

 



Copyright KonSerg© 2016